hpv

واکسن گارداسیل

واکسن گارداسیل

قبل از اینکه به سراغ راهنمای خرید واکسن گارداسیل بپردازیم اول باید بدانید که واکسن گارداسیل چیست؟ و چرا باید آن را خریداری کنیم؟ در این مقاله از سایت لیما طب به بررسی دلایل خرید واکسن گارداسیل و راه های واکسن های HPV از عفونت با ویروس پاپیلومای انسانی (HPV) محافظت می کنند. HPV گروهی از بیش از ۲۰۰ ویروس مرتبط است که بیش از ۴۰ مورد آن از طریق تماس مستقیم جنسی منتقل می شود. در این میان، دو نوع HPV باعث ایجاد زگیل تناسلی می شوند و حدود ۱۲ نوع HPV می توانند باعث ایجاد انواع خاصی از سرطان شوند – دهانه رحم، مقعد، اوروفارنکس( سرطان حلق )، آلت تناسلی، فرج و واژن.

سه واکسن برای جلوگیری از عفونت با HPV عامل بیماری در ایالات متحده مجوز گرفته اند: Gardasil، Gardasil 9 و Cervarix. گارداسیل ۹، از سال ۲۰۱۶، تنها واکسن HPV مورد استفاده در ایالات متحده است. از عفونت با ۹ نوع HPV زیر جلوگیری می کند:

خرید و قیمت موثر ترین واکسن گارداسیل

در کشور ایران هیچ بیمه ای هزینه واکسن HPV  را تقبل نمیکند و هزینه آن کاملا به صورت آزاد میباشد .موثر ترین واکسن های موجود در ایران برای پیشگیری از ابتلا به HPV در حال حاضر گارداسیل ۹ ظرفیتی ، گارداسیل ۴ ظرفیتی و پاپیلوگارد میباشد . گارداسیل ۹ ظرفیتی و گارداسیل ۴ ظرفیتی MSD آمریکا ، هلند ، آلمان میباشند .

خرید واکسن گارداسیلموثر ترین واکسن گارداسیل چند ظرفیتی است ؟

موثر ترن واکسن گارداسیل ،گارداسیل ۹ ظرفیتی است که سوی های (۱۶ ،۶، ۱۱، ۱۸، ۳۱، ۳۳، ۴۵، ۵۲، و ۵۸) پوشش میدهد .این واکسن موجب میشود تا در برابر سوی های کم خطر۶،۱۱ که باعث بروز زگیل تناسلی میشوند از شما محافظت شود همچنین در برابر سوی های پرخطرکه موجب  سرطان دهانه رحم میشود  مانند ۱۶ ،۱۸ و دیگر سویه های پر خطر که برای شما بالاتر نام بردیم.

واکسن HPV را از کجا تهیه کنیم ؟

برای تهیه واکسن گارداسیل میتوانید با شماره تماس ۰۲۱۴۴۶۱۲۷۱۲   تماس حاصل فرمایید همچنین میتوانید از طریق چت گفتینو که در سمت چپ پایین صفحه آیکون آن برای شما نمایش داده میشود اقدام فرمایید .

خرید آنلاین واکسن گارداسیل

برای خرید انلاین واکسن گارداسیل شما میتوانید با شرکت های خدمات پرستاری در منزل مثل لیما طب در ارتباط باشید تا خدماتی مثل تهیه واکسن و تزریق واکسن  تزریقات اعم از تزریق انواع سرم و انواع آمپول و یا انجام تمامی آزمایشات چکاپ روتین و یا تخصصی و غربالگری ها در منزل و محل کار برای شما فراهم آورند .

چگونه از لیما طب واکسن گارداسیل را خریداری کنیم ؟

برای تهیه واکسن گارداسیل شما میتوانید با مشاوران شرکت خدمات پرستاری لیما طب از طریق چت گفتینو در سمت چپ پایین صفحه ، واتساپ لیماطب در سمت راست پایین صفحه ، تلگرام ، پیج اینستاگرام به نشانی WWW.INSTAGRAM.COM/LIMATEB , یا از طریق تماس با شماره های درج شده در سایت در ارتباط باشید .

لیماطب در کمترین زمان ممکن وقت برای تزریق واکسن را با شما هماهنگ میکند و برای تعزریق واکسن به صورت حضوری میتوانید تشریف بیاورید همچنین میتوانید با استفاده از خدمات تزریق واکسن در منزل لیما طب در منزل یا محل کار خود واکسن را برای شما آوریم و تزریق نماییم .

خدمات تزریق واکسن در محل برای استان های تهران و البرز هست اما لیماطب میتواند واکسن گارداسیل را برای شما تهیه و به سراسر ایران ارسال نماید .

قیمت واکسن گارداسیل ۱۴۰۲

با توجه به نوسانی بودن قیمت ارز قیمت دائمی برای واکسن گارداسیل نمیتوان درج کرد اما شما برای اطلاع لحظه ای از قیمت واکسن میتوانید با مشاوران لیماطب در تماس باشید .

کدام hpv باعث بروز زگیل تناسلی میشود ؟

HPV انواع ۶ و ۱۱ که باعث ۹۰ درصد زگیل تناسلی می شوند

HPV انواع ۱۶ و ۱۸، دو HPV پرخطر که باعث حدود ۷۰ درصد سرطان های دهانه رحم و درصد بالاتری از برخی دیگر از سرطان های ناشی از HPV می شوند .

HPV انواع ۳۱، ۳۳، ۴۵، ۵۲ و ۵۸، HPV های پرخطر که ۱۰ تا ۲۰ درصد بیشتر از سرطان های دهانه رحم را تشکیل می دهند.

 واکسن سرواریکس از عفونت با انواع ۱۶ و ۱۸ جلوگیری می کند و واکسن گارداسیل ۴ ظرفیتی از عفونت با انواع ۶، ۱۱، ۱۶ و ۱۸ جلوگیری می کند. هر دو واکسن  درکشورما استفاده می شود.

خرید واکسن گارداسیلچه کسانی باید واکسن گارداسیل را دریافت کنند؟

کودکان و بزرگسالان ۹ تا ۲۶ سال:

واکسیناسیون HPV به طور معمول در سن ۱۱ یا ۱۲ سالگی توصیه می شود. واکسیناسیون را می توان از ۹ سالگی شروع کرد. واکسیناسیون HPV برای تمام افراد بالای ۲۶ سال که به اندازه کافی واکسینه نشده اند توصیه می شود.

بزرگسالان ۲۷ تا ۴۵ سال:

اگرچه واکسن HPV توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) برای تزریق تا سن ۴۵ سالگی تایید شده است، اما واکسن HPV برای همه بزرگسالان ۲۷ تا ۴۵ سال توصیه نمی شود. واکسیناسیون HPV در این محدوده سنی سود کمتری دارد زیرا افراد بیشتری قبلاً در معرض ویروس قرار گرفته اند.اما لازم به ذکر است تزریق این واکسن حتی در سن ۴۵ به بعد برای افرادی که تعدد جنسی دارند تاثیر گذار است.

چه زمانی نباید از واکسن گارداسیل استفاده کنیم ؟

افرادی که باردار هستند:

واکسیناسیون HPV باید تا بعد از بارداری به تعویق بیفتد، اما آزمایش بارداری قبل از واکسیناسیون لازم نیست. شواهدی وجود ندارد که نشان دهد واکسیناسیون بر بارداری اثر بگذارد  یا آسیب به جنین برساند اما بهتر است در دوران بارداری از واکسن گارداسیل استفاده نکنیم. اما این باید قبل از بارداری یا در زمان بارداری به فکر درمان زگیل تناسلی و ویروس HPV باشید و حتما به سراغ آزمایش HPV بروید.

خرید واکسن گارداسیلبهترین زمان برای تزریق و خرید واکسن گارداسیل

واکسن HPV به صورت یک سری واکسن تزریق می شود. بسته به سن شروع سری واکسیناسیون، برنامه های دوز متفاوتی را مشخص می کند. کودکانی که سری واکسن را قبل از تولد ۱۵ سالگی خود شروع می کنند، تنها به دو دوز برای محافظت کامل نیاز دارند. افرادی که این مجموعه را در سن ۱۵ سالگی یا بالاتر شروع می کنند و افرادی که دارای شرایط خاصی هستند که سیستم ایمنی را تضعیف می کند، برای محافظت کامل نیاز به سه دوز دارند.

سن مناسب برای تزریق واکسن گارداسیل

کارآزمایی‌های بالینی نشان میدهد که واکسن‌های HPV در پیشگیری از عفونت های مربوط به دهانه رحم با انواع HPV که آنها را هدف قرار می‌دهند رابطه مستقیم دارد ، زمانی که قبل از اولین قرار گرفتن در معرض ویروس اچ پی وی ، یعنی قبل از شروع فعالیت جنسی، تزریق می‌شوند، بسیار موثر هستند. همچنین مشخص شده است که واکسن‌ گارداسیل عفونت‌های سایر بافت‌هایی را که ویروس HPV آلوده می‌کنند، از جمله مقعد و ناحیه دهان کاهش می‌دهند.

سن مناسب تزریق واکسن اچ پی وی در مردان

از آنجایی که تغییرات سلولی و سرطان های ناشی از HPV سال ها طول می کشد تا ایجاد شود و همچنین درمان زیگیل تناسلی نیز طول میکشد اما اخیراً تأیید شده است که واکسن ها خطر این پیامدها را نیز کاهش می دهند. کارآزمایی‌ها و داده‌های دنیای واقعی از مطالعات مبتنی بر جمعیت نشان داده‌اند که واکسن‌ها تا حد زیادی خطر ابتلا به سرطان‌های پیش سرطانی و سرطان دهانه رحم، واژن و فرج را در زنان واکسینه‌شده کاهش می‌دهند. یک کارآزمایی بالینی گارداسیل درمردان نشان داد که می تواند از تغییرات سلولی مقعدی ناشی از عفونت مداوم جلوگیری کند. کارآزمایی‌هایی که منجر به تایید گارداسیل ۹ شد، نشان داد که گارداسیل ۹ تقریباً ۱۰۰% در پیشگیری از عفونت‌های دهانه رحم، فرج و واژن و پیش سرطان‌های ناشی از هر هفت نوع HPV عامل سرطان مؤثر است (۱۶، ۱۸، ۳۱، ۳۳، ۴۵، ۵۲، و ۵۸) که آن را هدف قرار می دهد.

همچنین سن مناسب برای تزریق واکسن در آقایان قبل از شروع رابطه جنسی و در بازه ۹ سالگی تا ۲۶ سالگی میباشد .

خرید واکسن گارداسیلتفاوت واکسن آمریکایی با ایرانی

اگرچه سرواریکس و پاپیلوگارد تنها با دو نوع HPV پرخطر، HPV16 و HPV18 از عفونت جلوگیری می کنند، اما این دو نوع HPV مسئول بیشتر سرطان های ناشی از HPV هستند. علاوه بر این، Cervarix محافظت قابل توجهی در برابر چند نوع HPV سرطان‌زای اضافی، پدیده‌ای به نام محافظت متقاطع، ارائه می‌کند زنانی که سه دوز Cervarix دریافت کردند، محافظت قوی در برابر عفونت های جدید با HPV انواع ۳۱، ۳۳ و ۴۵ را تجربه کردند (۱۷).

تاثیر واکسنهای hpv  تا چقدر است ؟

تا به امروز، محافظت در برابر عفونت با انواع هدفمند HPV مشخص شده است که حداقل ۱۰ سال با Gardasil  ،تا ۱۱ سال با Cer دوام دارد.

در زمان ابتلا به زگیل تناسلی آیا میتوان از واکسن گارداسیل استفاده کرد ؟

توصیه میشود که افرادی که دارای عفونت HPV ویا نتایج غیرطبیعی تست پاپ اسمیر و یا دارای زگیل تناسلی هستند که ممکن است نشان دهنده عفونت HPV باشد، اگر در گروه سنی مناسب (۹ تا ۲۶ سال) هستند، همچنان واکسن HPV را دریافت کنند، زیرا این واکسن ممکن است از آنها در برابر سوی های دیگر hpv محافظت کند  مانند انواع پرخطر HPV که هنوز به آنها دست پیدا نکرده اند. با این حال، باید به این افراد گفت که واکسیناسیون آنها را از عفونت های فعلی HPV درمان نمی کند یا نتایج غیرطبیعی تست پاپ اسمیر آنها را درمان نمی کند.

اگرچه مشخص شده است که واکسن‌های HPV هنگام تزریق به افرادی که قبلاً به HPV آلوده شده‌اند بی‌خطر هستند، اما واکسن‌ها در صورتی که فرد قبل از شروع فعالیت جنسی آنها را دریافت کند حداکثر سود را به همراه دارد .

این احتمال وجود دارد که فردی که قبلاً به HPV آلوده شده است، همچنان از مزایای واکسیناسیون بهره مند شود، حتی اگر قبلاً با یک یا چند نوع HPV موجود در واکسن ها آلوده شده باشد.

فرم درخواست خدمات

"*" indicates required fields

نام و نام‌ خانوادگی*

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *