hpv, آزمایش های پزشکی

خرید واکسن گارداسیل در تهران

خرید واکسن گارداسیل در تهران

امروزه واکسن گارداسیل تبدیل به یکی از دارو هایی شده است که تزریق آن برای همه افراد جامعه الزامی شده است و دلیل آن شیوع ویروس HPV است که از طریق تماس پوشتی در ناحیه تناسلی انسان انتقال پیدا می کند. لیماطب با فروش و تزریق واکسن گارداسیل در محل به شما کمک می کند تا بدن خود را در برابر این ویروس خطرناک که باعث ایجاد سرطان های مخنلف در بدن مردان و زنان می شود ایمان سازید. در این مقاله از سایت لیماطب به بررسی بیشتر راه های خرید واکسن گارداسیل در تهران خواهیم پرداخت.

چه کسانی باید واکسن HPV را دریافت کنند؟

همه افراد در سنین مختلف می توانند، واکسن گارداسیل را تزریق کنند اما پزشکان این واکسن را برای افراد در سنین ۱۱ تا ۱۳ سالگی توصیه کرده اند به همین دلیل می توان تزریق این واکسن از سنین ۹ سالگی شروع کرد تا از عفونت های ویروس HPV در سنین بالا جلوگیری کند همچنین جوانان بالای ۲۶ سال که هنوز سری واکسن گارداسیل خود را به اتمام نرسانده اند نیز می توانند این واکسن را تزریق کرده تا بدن خود را ایمن سازند.

CDC توصیه می کند که کودکان ۱۱ تا ۱۲ ساله دو دوز واکسن HPV را با فاصله ۶ تا ۱۲ ماه دریافت کنند.

اولین دوز به طور معمول در سنین ۱۱-۱۲ سالگی توصیه می شود. واکسیناسیون را می توان از ۹ سالگی شروع کرد.

اگر اولین دوز قبل از تولد ۱۵ سالگی داده شده باشد، تنها دو دوز لازم است.

نوجوانان و بزرگسالان جوانی که این مجموعه را دیرتر شروع می کنند، در سنین ۱۵ تا ۲۶ سالگی، به سه دوز واکسن HPV نیاز دارند.

کودکان ۹ تا ۱۴ ساله که دو دوز واکسن HPV را با فاصله کمتر از ۵ ماه دریافت کرده اند، به نوبت سوم نیاز دارند.

سه دوز نیز برای افراد ۹ تا ۲۶ ساله که سیستم ایمنی ضعیفی دارند توصیه می شود.

بزرگسالان ۲۷ تا ۴۵ ساله که قبلاً واکسینه نشده اند، ممکن است در مورد خطر ابتلا به عفونت های جدید HPV و مزایای احتمالی واکسیناسیون برای آنها، تصمیم به دریافت واکسن HPV بگیرند.

واکسیناسیون HPV در این محدوده سنی سود کمتری دارد، زیرا افراد بیشتری در این محدوده سنی قبلاً در معرض HPV قرار گرفته اند زیرا از زمان شروع فعالیت جنسی آنها گذشته است .

خرید واکسن گارداسیل در تهرانچه کسانی نباید واکسن HPV را دریافت کنند؟

در مورد هر گونه آلرژی شدید به ما اطلاع دهید. برخی از افراد نباید برخی از واکسن های HPV را دریافت کنند اگر:

آنها تا به حال یک واکنش آلرژیک تهدید کننده زندگی به هر یک از مواد تشکیل دهنده واکسن HPV یا دوز قبلی واکسن HPV داشته اند.

آنها به مخمر حساسیت دارند (گارداسیل و گارداسیل ۹).

و افرادی که باردار هستند.

واکسن های HPV برای کودکانی که بیماری خفیف دارند، مانند آنهایی که تب خفیف کمتر از ۱۰۱ (۳۸.۳ درجه ) درجه، سرماخوردگی، آبریزش بینی یا سرفه دارند، بی خطر است. افراد مبتلا به بیماری متوسط یا شدید باید تا بهبودی صبر کنند.

چه نوع واکسن های HPV وجود دارد؟

سه واکسن HPV – واکسن HPV 9 ظرفیتی (Gardasil 9، ۹vHPV)، واکسن چهار ظرفیتی HPV (Gardasil، ۴vHPV)، و واکسن دو ظرفیتی HPV (Cervarix، ۲vHPV) – توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده (DAF) مجوز گرفته اند. هر سه واکسن HPV در برابر انواع ۱۶ و ۱۸ HPV که باعث بیشتر سرطان‌های HPV می‌شوند، محافظت می‌کنند.

از اواخر سال ۲۰۱۶، تنها Gardasil-9 (9vHPV) در ایالات متحده توزیع شده است. این واکسن در برابر ۹ نوع HPV،(۶، ۱۱، ۱۶، ۱۸، ۳۱، ۳۳، ۴۵، ۵۲، و ۵۸) محافظت می کند.

همچنین نوع ایرانی واکسن پاپیلوگارد نیز وجود دارد

خرید واکسن گارداسیل در تهراناین واکسن ها چقدر خوب کار می کنند؟

واکسیناسیون HPV بسیار خوب عمل می کند. واکسن HPV این پتانسیل را دارد که از بیش از ۹۰ درصد سرطان های منتسب به HPV جلوگیری کند.

از آنجایی که واکسیناسیون HPV برای اولین بار در سال ۲۰۰۶ توصیه شد، عفونت با انواع HPV که باعث اکثر سرطان های HPV و زگیل تناسلی می شوند، ۸۸ درصد در بین دختران نوجوان و ۸۱ درصد در میان زنان جوان کاهش یافته است.

تعداد کمتری از نوجوانان و جوانان به زگیل تناسلی مبتلا می شوند.

واکسیناسیون HPV همچنین تعداد موارد پیش سرطانی دهانه رحم را در زنان جوان کاهش داده است.

محافظت ارائه شده توسط واکسن های HPV مدت زمان زیادی طول می کشد. افرادی که واکسن های HPV دریافت کردند حداقل به مدت ۱۲ سال تحت نظر قرار گرفتند و محافظت از آنها در برابر HPV بالا باقی مانده است و هیچ شواهدی مبنی بر کاهش در طول زمان وجود ندارد.

واکسن ها مانند هر دارویی می توانند عوارض جانبی داشته باشند. بسیاری از افرادی که واکسن HPV دریافت می کنند، هیچ عارضه جانبی ندارند. برخی افراد گزارش می دهند که عوارض جانبی بسیار خفیفی دارند، مانند درد بازوی ناشی از تزریق.

شایع ترین عوارض جانبی واکسن HPV معمولاً خفیف است و شامل موارد زیر است:

  • درد، قرمزی یا تورم در محل تزریق واکسن
  • تب کردن
  • سرگیجه یا غش (غش بعد از هر واکسن، از جمله واکسن HPV، در بین نوجوانان شایع تر از سایرین است)
  • سردرد یا احساس خستگی
  • حالت تهوع
  • درد عضلانی یا مفصلی

برای جلوگیری از غش و صدمات ناشی از غش، نوجوانان باید در هنگام واکسیناسیون و به مدت ۱۵ دقیقه پس از تزریق واکسن بنشینند یا دراز بکشند.

به ندرت، واکنش های آلرژیک شدید (آنافیلاکتیک) ممکن است پس از واکسیناسیون رخ دهد. افراد مبتلا به آلرژی شدید به هر یک از اجزای واکسن نباید آن واکسن را دریافت کنند.

خرید واکسن گارداسیل در تهرانخرید اینترنتی واکسن گارداسیل در استان تهران

واکسن HPV ممکن است در مطب‌های پزشک، داروخانه های تخصصی و شرکت های خدمات پزشکی و پرستاری در منزل تافت شود

اگر پزشک شما واکسن HPV را تهیه نکرده است، در اینجا در خواست خود را برای ما ثبت کنید تا ما در کمترین زمان با نازلترین قیمت بهترین واکسن موجود در بازار را برای شما تهیه نماییم.

قیمت واکسن گارداسیل در تهران

متاسفانه در کشور ایران هزینه تزریق واکسن گارداسیل تحت پوشش هیچ بیمه ای نمیباشد یعنی نه تحت پوشش بیمه های پایه ،تامین اجتماعی ، نیروهای مسلح ، کارمندی ، سلامت ،خدمات  درمان  و نه تحت پوشش بیمه های تکمیلی اعم از بیمه پارسیان ، بیمه پاسارگاد ، بیمه سامان ، بیمه معلم ، بیمه رازی ، بیمه تجارت نو ، بیمه ما ، بیمه ملت ، بیمه بانک صادرات ، بیمه بانک مرکزی ، بیمه آتیه سازان حافظ ، بیمه ایران ، بیمه دانا و… هیچ بیمه ای هزینه این واکسن را تقبل نمیکند.

آیا ارسال واکسن گارداسیل به صورت محرمانه است ؟

ارسال واکسن گارداسیل در شهر های تهران و کرج قم و قزوین به صورت ارسال با باکس یخ و تیباکس اتفاق می افتد برای مابقی شهر ها به صورت ارسال با هواپیما میباشد همچنین ارسال و این واکسن ها فقط به شخص سفارش دهنده میباشد و از این صورت ارسال محرمانه ای دارد .

خرید واکسن گارداسیل در تهرانتزریق واکسن گارداسیل در منزل برای تهرانی های عزیز

برای افراد عزیزی که واکسن گارداسیل را در شهر تهران  وکرج  از ما تهیه میکنن ما میتوانیم پرستار اعزام نماییم تا خدمات تزریق واکسن  در منزل نیز برای آنها صورت پذیرد.

همچنین خدمات تزریق در محل کار آن ها نیز میتواند صورت پذیرد.

سریع ترین راه خرید واکسن HPV در تهران

برای خرید سریع و آسان و بدون واسطه در شهر تهران و سراسر کشور میتوانید با گروه لیماطب در ارتباط باشید تا با کمترین قیمت  در سریع ترین زمان ممکن واکسن را برای شما ارسال و تزریق را انجام دهند برای دریافت اطلاعات بیشتر اعم از قیمت از طریق چت گفتینو ، واتساپ، و شماره تماس های درج شده در سایت با ما در ارتیاط باشید.

فرم درخواست خدمات

"*" indicates required fields

نام و نام‌ خانوادگی*

author-avatar

دکتر لیلا نظری

خانم دکتر لیلا نظری رباطی جراح و متخصص زنان زایمان که از خوشنام ترین و خوش اخلاق ترین پزشکان تهران به حساب می آید سالهاست که در عرصه پزشکی میدرخشد دکتر نظری که جز انجمن پزشکان اروپا نیز هست انواع خدمات پزشکی شامل لابیاپلاستی، جراحی زیبایی و ترمیمی واژن ،کارایو تراپی ، زایمان وی بک ،زایمان بی درد با گاز و بی حسی ، سزارین و زایمان در آب را به صورت تخصصی انجام میدهند.   @dr_leilanazari_gyn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *