مجموعه لیما طب متشکل از اساتید و پزشکان برجسته دانشگاه های تهران، شهید بهشتی و علوم پزشکی ایران با بیش از سی سال سابقه خدمات درمانی و بهداشتی در کشور میباشد که با هدف آسان سازی دریافت این خدمات در منزل و مکان مورد نظر شما گرد هم آمدند.
لیما طب میکوشد با ادغام نیروی جوانی، خدمات درمانی روز دنیا و تجربه، بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت، در سریعترین زمان و با نازل ترین قیمت به دست شما عزیزان برساند.

virus

خدمات تشخیص و درمان

تمامی خدمات تخصصی و آزمایشگاهی در زمینه تشخیص انواع بیماری‌های خونی در ایران طب انجام می‌شود.

درباره شرکت لیماطب

لیماطب متشکل از کادری مجرب و با سابقه، که افتخار ده ها سال خدمت در زمینه خدمات پرستاری در منزل را دارند، فعالیت حرفه‌ای خود را برای رفاه هرچه بیشتر سلامت جویان ایران شروع کرده است.

test-tube

خدمات تشخیص و درمان

ارائه خدمات تخصصی و آزمایشگاهی در زمینه تشخیص انواع بیماری های خونی

ما در لیما طب به افراد کمک می‌کنیم تا به دور از مشکلات رایج مراجعه حضوری به آزمایشگاه و مراکز درمانی مانند کمبود وقت، صف‌های شلوغ آزمایشگاه، آلودگی و ترافیک شهر و … خدمات با کیفیت و معتبر سلامت در محل را تجربه کنند.

ویژگی لیماطب فقط در این خدمت رسانی  سلامت خلاصه نمی‌شود، بلکه به نظارتی است که مجموعه‌ی لیماطب بر روی کیفیت تمامی فرایند‌ها انجام می‌دهد. ما در لیما طب در تلاشیم که خدمتی راحت‌تر و با کیفیت‌تر از آزمایشگاه‌های حضوری و مراکز درمانی را به کاربران ارائه دهیم.

مجموعه لیماطب ارائه دهنده خدمات آزمایشگاهی پرستاری سرم تراپی و تزریقات در سطح شهر تهران میباشد .

مجموعه ما از سال ۹۸ با شروع فراگیری ویروس کویید در جهان کار خود را به صورت گسترده در سطح شهر تهران و کرج برای ارائه نمونه برداری تست   pcr covid 19 در منزل آغاز کرد . لیما طب خدمات  نمونه برداری خون و پی سی ار را برای شرکت های خدمات در منزل چون اسنپ دکتر پزشک بوک نرسینو هومکا رسا پالسی نو رستگاری مشورپ انجام میدهد

لیماطب فعالیت خود را از سال ۹۸ با یک ایده آغاز کرد:

با توسعه دادن خدمات در حوزه سلامت، می‌توان بدون نیاز به جابه‌جایی شخص از محل خود به مراکز درمانی، بسیاری از خدمات سلامت را در محل افراد فراهم نمود.

به همین علت علاقه‌مند شدیم تا نقش کوچکی را در راستای افزایش راحتی و دسترسی خدمات سلامت داشته باشیم. طی این مدت توانستیم ماهانه به هزاران بیمار خدمت‌رسانی کرده و در مسیر اهداف و آرزوهای خود گام برداریم. در این مسیر امید‌ داریم تا با کمک هم، تجربه‌ی افراد را در زمینه‌ی دریافت خدمات سلامت در منزل بهبود دهیم.

لیما طب میکوشد با ادغام نیروی جوانی، خدمات درمانی روز دنیا و تجربه، بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت، در سریعترین زمان و با نازل ترین قیمت  برای شما عزیزان به عمل آورد.