hpv, آزمایش های پزشکی, چکاپ, سلامت جسم, سلامت جنسی

خرید واکسن گارداسیل در زنجان

خرید واکسن گارداسیل در زنجان

امروزه و به خصوص در دهه های اخیر، تزریق واکسن گارداسیل در بین عموم رواج یافته و امری مهم تلقی می شود. اما بهتر است بدانید که تمامی افراد نمی توانند آن را دریافت کنند و حتما قبل از تزریق واکسن گارداسیل مهم است با پزشک خود مشورت کنید. شما می توانید با کمک گرفتن از تیم حرفه ای لیما طب انواع آزمایش و چکاپ کامل در منزل و آزمایش و چکاپ زنان در منزل را انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر در رابطه خرید واکسن گارداسیل در شهر زنجان با ما همراه باشید.

واکسن گارداسیل چیست؟

واکسن گارداسیل (Gardasil) چیست؟ و چرا باید آن را تزریق کنیم؟ از جمله سوالاتی است که مردم در رابطه با این واکسن می پرسند. برای پاسخ با این سوالات می توان گفت واکسن گارداسیل از شما در برابر انواع بیماری ها و سرطان ها محافظت می کند. بیماری HPV که عامل انواع سرطان ها از جمله سرطان دهانه رحم، سرطان مقعد، سرطان واژن و زگیل های تناسلی است می تواند بسیار خطرناک و مشکل ساز باشد و با تزریق این واکسن دیگر نیازی به نگرانی در رابطه با این نوع مسائل نیست.

انواع واکسن گارداسیل کدامند؟

واکسن گارداسیل در نوع های متفاوتی در بازار موجود است که هرکدام با توجه به ساختاری که دارند از تیپ های مختلف بیماری HPV جلوگیری می کنند. این مدل ها عبارتند از نوع ۴ ظرفیتی و ۹ ظرفیتی. در زیر به این دو مدل و تیپ هایی که ان ها را پوشش می دهند پرداخته ایم.

واکسن گارداسیل ۴ ظرفیتی: یک مدل واکسن معمولی گارداسیل است که تیپ های ۶، ۱۱، ۱۶، ۱۸ را پوشش می دهد.

واکسن گارداسیل ۹ ظرفیتی: این واکسن از نوع خارجی گارداسیل است که تیپ های ۶، ۱۱، ۱۶، ۱۸، ۳۱، ۳۳، ۴۵، ۵۲ و ۵۸ را پوشش می دهد.

بیماری HPV چند نوع است؟

بیماری HPV چند نوع است؟

بیماری HPV یا همان بیماری پاپیلومای انسانی دارای انواع و تیپ های مختلفی است که هر کدام سبب بروز یک بیماری در بدن می شوند. در زیر به برخی از تیپ ها و بیماری های HPV اشاره کرده ایم.

نوع ۱۶ و ۱۸ بیماری پاپیلومای انسانی: این دو مدل باعث ۸۰% از بیماری های سرطان رحم هستند.

نوع ۶ و ۱۱ بیماری پاپیلومای انسانی: این دو مدل باعث ۹۰% از بیماری زگیل تناسلی هستند.

نوع ۳۱، ۳۳، ۴۵، ۵۲ و ۵۸ بیماری پاپیلومای انسانی: این ۵ مدل HPV سبب بروز انواع سرطان از جمله دهانه رحم، فرج، آلت تناسلی، گلو و مقعد می شوند.                                                        

تزریق واکسن گارداسیل چه عوارض جانبی دارد؟

واکسن گارداسیل دارای عوارض تهدید کننده ای نیست اما همانطور که گفته شد تمامی افراد به دلیل برخی از مشکلات نمی توانند آن را دریافت کنند. در زیر به برخی از عوارض خفیف تزریق واکسن گارداسیل پرداخته ایم.

  • تورم و قرمزی در محل تزریق
  • خارش محل تزریق
  • سرگیجه و حالت تهوع
  • اختلال در تنفس
  • احساس خستگی
  • اسهال
  • تب

تزریق واکسن گارداسیل برای چه کسانی پیشنهاد نمی شود؟

افراد به دلیل تفاوت در سیستم ایمنی و عملکرد بدنی آن ها به تزریق واکسن گارداسیل یک مدل واکنش نشان نمی دهند و برخی از افراد واجد شرایط دریافت این واکسن هستند. تزریق واکسن گارداسیل در دوران بارداری پیشنهاد نمی شود و اگر دوز های قبلی را قبل از بارداری دریافت کرده اید بهتر است دریافت دوز های بعدی را به بعد از زایمان و در دوران شیردهی موکول کنید. افرادی که به انواع مخمر ها حساسیت دارند نیز نمی توانند واکسن گارداسیل را تزریق کنند. اگر شما به هر یک از نمونه های واکسن گارداسیل حساسیت نشان دهید دارای شرایط دریافت دوز های واکسن گارداسیل نیستید.

تفاوت واکسن گارداسیل ایرانی و خارجی

واکسن ایرانی و خارجی با یکدیگر در ترکیبات خود تفاوت دارند. واکسن گارداسیل ایرانی تیپ های کمتری از بیماری پاپیلومای انسانی را پوشش می دهند اما مدل خارجی آن بسیار متفاوت تر بوده و هر روزه در حال پیشرفت در ترکیبات خود است. این واکسن تیپ های بیشتری از بیماری HPV را پوشش می دهد. واکسن پاپیلوگارد Papilloguard چیست؟ تمام این تفاوت ها سبب تفاوت در قیمت نیز شده اند که هزینه واکسن خارجی بسیار کمتر از واکسن ملی یا پاپیلو گارد است. با تمامی این ها هر دو واکسن در مجموعه لیما طب موجود بوده و می توانید آن را سفارش داده و توسط تیم حرفه ای لیما طب تزریقات در منزل را انجام دهید.

خرید واکسن گارداسیل در زنجان

خرید واکسن گارداسیل در زنجان

واکسن های گارداسیل توسط انواع شرکت های داروسازی تولید و شما می توانید انواع این واکسن را از جمله وارداتی و یا ایرانی، در شهر زنجان از داروخانه ها تهیه کرده و یا از لیما طب خریداری کنید. تیم حرفه ای لیما طب علاوه بر فروش این واکسن ها تزریق آن را به صورت حضوری و در منزل برای شما انجام می دهد.

قیمت واکسن گارداسیل در زنجان

قیمت واکسن گارداسیل در شهر زنجان بسته به شرکت تولید کننده متفاوت است. نوع واکسن اینکه چهار ظرفیتی باشد یا نه ظرفیتی و یا اینکه وارداتی باشد یا ایرانی همگی از عوامل تاثیر گذار در قیمت واکسن گارداسیل هستند. شما می توانید با خرید واکسن گارداسیل از مجموعه معتبر لیما طب آن را در انواع مراکز درمانی و درمانگاه ها تزریق کرده و یا با در ارتباط بودن با مجموعه لیما طب می توانید این واکسن را در منزل توسط تیم حرفه ای لیما طب دریافت کنید.

فرم درخواست خدمات

"*" indicates required fields

نام و نام‌ خانوادگی*

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *