hpv, آزمایش های پزشکی, چکاپ, سلامت جسم, سلامت جنسی

خرید واکسن گارداسیل در اسلامشهر

خرید واکسن گارداسیل در اسلامشهر

امروزه تزریق واکسن گارداسیل در بین عموم امری رایج بوده و اکثر افراد آن را تزریق می کنند. اما این در حالی است که تزریق آن برای تمامی افراد به دلایل مختلف مانند دسترسی لازم را نداشتن برای خرید، هزینه بالا و یا مشکلات سیستم ایمنی پیشنهاد نمی شود و برای دریافت آن بهتر است با پزشک خود مشورت کنید.

شما می توانید با کمک گرفتن از تیم حرفه ای لیما طب انواع آزمایش و چکاپ کامل در منزل و تزریقات در منزل را انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر در رابطه خرید واکسن گارداسیل در اسلامشهر با ما همراه باشید.

چرا باید واکسن گارداسیل را تزریق کنیم؟

واکسن گارداسیل (Gardasil) چیست؟ واکسن گارداسیل، واکسنی برای پیشگیری از ابتلا به ویروسی به نام HPV بوده که عامل بسیاری از سرطان ها از جمله سرطان دهانه رحم، سرطان مقعد، سرطان واژن و فرج است. این ویروس می تواند از طریق رابطه جنسی از فردی به فرد دیگر انتقال یافته و او را درگیر کند. علاوه بر تمامی این ها تزریق واکسن گارداسیل می تواند از ابتلا به زگیل تناسلی یکی از شایع ترین سویه های  بیماری پاپیلومای انسانی جلوگیری کند. این واکسن ایمنی کامل را در برابر ۴ مدل HPV از جمله ۶،۱۱، ۱۶ و ۱۸ برای افرادی که آن را تزریق کرده اند فراهم می کند.

تزریق واکسن گارداسیل برای چه کسانی توصیه می شود؟

تزریق واکسن گارداسیل برای چه کسانی توصیه می شود؟

چه کسانی باید واکسن HPV را دریافت کنند؟ واکسن گارداسیل را تمامی دختران و پسران در سنین نوجوانی می توانند دریافت کنند. این واکسن از ابتلا به انواع سویه های بیماری پاپیلومای انسانی جلوگیری کرده و در برخی از کشور ها تزریق آن را جزو باید ها دانسته و برخی دیگر دریافت آن را برای پیشگیری از این بیماری توصیه می کنند. افرادی که تزریق واکسن گارداسیل به آن ها توصیه می شوند کسانی هستند که دارای شرکای جنسی متعدد، رفتار های جنسی پرخطر، داشتن شریک جنسی مبتلا، ارتباط زنان مردان با همجنس خود و کسانی که به دلیل شغلشان در معرض این ویروس هستند بهتر است دوز های این واکسن را دریافت کنند.

چه کسانی نباید واکسن گارداسیل را تزریق کنند؟

برخی از افراد واجد شرایط دریافت دوز های واکسن گارداسیل نیستند این افراد عبارتند از:

واکنش بدن تمامی افراد هنگام تزریق واکسن گارداسیل یک مدل نبوده و برخی واکنش های شدیدی به آن نشان می دهند. در زیر به برخی از افرادی که واجد شرایط تزریق واکسن گارداسیل نیستند اشاره شده است.

 • تزریق واکسن گارداسیل در دوران بارداری پیشنهاد نمی شود. اگر دوز های این واکسن را قبل از بارداری دریافت کرده اید، بهتر است تزریق دوز های بعدی را به بعد از بارداری و به دوران شیردهی موکول کنید.
 • کسانی که به مخمر ها حساسیت دارند.
 • کسانی که به هر یک از اجزا و ترکیبات واکسن گارداسیل واکنش شدید نشان داده اند.

عوارض جانبی واکسن گارداسیل چیست؟

واکسن گارداسیل عوارض شدیدی نداشته و تهدید کننده نیست به همین دلیل کسانی که بعد از دریافت دوز های اول به آن واکنش شدیدی نشان ندهند می توانند سایر دوز های آن را نیز دریافت کنند. عوارض جانبی این واکسن گذرا و خفیف هستند که در زیر به برخی از آن ها اشاره شده است.

 • قرمزی و تورم محل تزریق
 • احساس خارش در محل تزریق
 • حالت تهوع
 • سرگیجه
 • اسهال
 • تب
 • خستگی
 • مشکل در تنفس

خرید واکسن گارداسیل در اسلامشهر

خرید واکسن گارداسیل در اسلامشهر

واکسن های گارداسیل توسط انواع شرکت های داروسازی تولید و شما می توانید انواع این واکسن را از جمله وارداتی و یا ایرانی، در اسلامشهر از داروخانه ها تهیه کرده و یا از لیما طب خریداری کنید. تیم حرفه ای لیما طب علاوه بر فروش این واکسن ها تزریق آن را به صورت حضوری و در منزل برای شما انجام می دهد.

قیمت واکسن گارداسیل در اسلامشهر

قیمت واکسن گارداسیل در اسلامشهر بسته به شرکت تولید کننده متفاوت است. نوع واکسن اینکه چهار ظرفیتی باشد یا نه ظرفیتی و یا اینکه وارداتی باشد یا ایرانی همگی از عوامل تاثیر گذار در قیمت واکسن گارداسیل هستند. شما می توانید با خرید واکسن گارداسیل از مجموعه معتبر لیما طب آن را در انواع مراکز درمانی و درمانگاه ها تزریق کرده و یا با در ارتباط بودن با مجموعه لیما طب می توانید این واکسن را در منزل توسط تیم حرفه ای لیما طب دریافت کنید.

فرم درخواست خدمات

"*" indicates required fields

نام و نام‌ خانوادگی*

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *