hpv, آزمایش های پزشکی, سلامت جسم, سلامت جنسی

خرید واکسن گارداسیل در اردبیل

خرید واکسن گارداسیل در اردبیل

در این چند دهه اخیر به سبب توجه بیشتر به سلامت، تزریق انواع واکسن ها از جمله واکسن گارداسیل افزایش یافته که یکی از اقدامات مهم در پیشگیری از ابتلا به بیماری های عفونی و کاهش شیوع بیماری ها است.

می توانید با کمک گرفتن از تیم حرفه ای لیما طب انواع واکسن گارداسیل را خریداری کرده و آزمایش و چکاپ کامل در منزل و تزریقات در منزل را انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر در رابطه خرید واکسن گارداسیل در شهر اردبیل با ما همراه باشید.

واکسن گارداسیل چیست؟

واکسن گارداسیل (Gardasil) چیست؟ این واکسن برای پیشگیری از نوعی بیماری به نام HPV یا پاپیلومای انسانی که عامل بسیاری از سرطان ها و بیماری های ویروسی است. این واکسن در انواع مختلفی تولید می شود و  هرکدام برای پیشگیری از سویه های مختلف HPV مانند سرطان دهانه رحم، سرطان مقعد، سرطان واژن و زگیل تناسلی است.

این واکسن با ایجاد ایمنی، از بدن در برابر این ویروس ها محافظت کرده و تمامی دختران و پسران از سنین نوجوانی می توانند دو دوز واکسن گارداسیل را دریافت کنند. دوز دوم واکسن ۶ ماه پس از اولین دوز تزریق می شود.

چه کسانی باید واکسن گارداسیل تزریق کنند؟

چه کسانی باید واکسن HPV را دریافت کنند؟ افرادی که باید تمامی دوز های این واکسن را دریافت کنند عبارتند از:

  • افراد دارای شریک جنسی متعدد
  • افرادی که به دلیل شغل خود در معرض خطر ابتلا به این بیماری ها هستند.
  • افراد دارای رفتار های جنسی پرخطر
  • مردان و زنانی که با هم جنس رابطه دارند.

واکسن گارداسیل با کدام دارو ها تداخل دارد؟

واکسن گارداسیل با کدام دارو ها تداخل دارد؟

اگر داروی خاصی مصرف می کنید قبل از تزریق واکسن گارداسیل بهتر است آن را با پزشک خود در میان گذاشته تا دچار مشکل نشوید. به طور کلی دارو های نام برده شده در زیر با واکسن گارداسیل تداخل دارند.

  • دارو هایی که برای شیمی درمانی استفاده می شوند.
  • دارو های استروئیدی
  • دارو هایی که برای پیوند عضو مصرف می شوند.
  • دارو هایی که افراد دچار بیماری خود ایمنی مصرف می کنند.

عوارض تزریق واکسن گارداسیل چیست؟

اکثر واکسن ها عوارض جانبی داشته و بعد از تزریق متوجه می شویم که ناحیه تزریق ورم کرده، قرمز شده و درد می کند. واکسن گارداسیل نیز چنین است. از عوارض جانبی این واکسن می توان به تب اشاره کرد که بیشتر افراد بعد از تزریق واکسن آن را تجربه می کنند.

افرادی که واکسن گارداسیل را دریافت کرده اند ممکن است پس از چند ساعت دچار سرگیجه شده و یا احساس سر درد و خستگی کنند. داشتن حالت تهوع بعد از تزریق کاملا عادی بوده و بی هوش شدن نیز می تواند برای برخی از نوجوانان اتفاق بیفتد. برخی افراد نیز دچار گرفتگی و یا درد ماهیچه می شوند که ممکن است تا چند روز بعد از تزریق واکسن ادامه داشته باشد.

آیا می توان بعد از ابتلا به HPV واکسن گارداسیل تزریق کرد؟

تاثیر واکسن گارداسیل قبل از ابتلا به بیماری پاپیلوما انسانی بسیار بوده و بهتر است تزریق آن قبل از شروع فعالیت جنسی فرد صورت گیرد. اما اگر فعالیت جنسی داشته و می خواهید دوز های این واکسن را دریافت کنید بهتر است قبل از سن ۲۶ سالگی اقدام کرده تا از تاثیرات مثبت این واکسن بهره مند شوید.

اما این سوال پیش می آید که آیا می توان بعد از ابتلا به این بیماری دوز های واکسن را دریافت کرد یا نه؟ برای پاسخ به این می توان گفت که واکسن گارداسیل هیچ گونه اثر درمانی بر روی بیماری نداشته و نمی توان برای از بین بردن زگیل تناسلی و یا دیگر سویه های HPV این واکسن را تزریق کرد. اما با تزریق آن می توان از ابتلای دوباره به این بیماری ها پیشگیری کرد.

چه کسانی نباید واکسن گارداسیل تزریق کنند؟

چه کسانی نباید واکسن گارداسیل تزریق کنند؟

تمامی افراد واجد شرایط دریافت دوز های این واکسن نبوده و نباید آن را تزریق کنند. در زیر به آن ها اشاره کرده ایم.

خرید واکسن گارداسیل در اردبیل

واکسن های گارداسیل توسط انواع شرکت های داروسازی تولید و شما می توانید انواع این واکسن را از جمله وارداتی و یا ایرانی، در شهر اردبیل از داروخانه ها تهیه کرده و یا از لیما طب خریداری کنید. تیم حرفه ای لیما طب علاوه بر فروش واکسن گارداسیل، تزریق آن را به صورت حضوری و در منزل برای شما انجام می دهد.

قیمت واکسن گارداسیل در اردبیل

قیمت واکسن گارداسیل در اردبیل بسته به شرکت تولید کننده متفاوت است. نوع واکسن اینکه چهار ظرفیتی باشد یا نه ظرفیتی و یا اینکه وارداتی باشد یا ایرانی همگی از عوامل تاثیر گذار در قیمت واکسن گارداسیل هستند. شما می توانید با خرید واکسن گارداسیل از مجموعه معتبر لیما طب آن را در انواع مراکز درمانی و درمانگاه ها تزریق کرده و یا با در ارتباط بودن با مجموعه لیماطب می توانید این واکسن را در منزل توسط تیم حرفه ای لیما طب دریافت کنید.

فرم درخواست خدمات

"*" indicates required fields

نام و نام‌ خانوادگی*

author-avatar

دکتر لیلا نظری

خانم دکتر لیلا نظری رباطی جراح و متخصص زنان زایمان که از خوشنام ترین و خوش اخلاق ترین پزشکان تهران به حساب می آید سالهاست که در عرصه پزشکی میدرخشد دکتر نظری که جز انجمن پزشکان اروپا نیز هست انواع خدمات پزشکی شامل لابیاپلاستی، جراحی زیبایی و ترمیمی واژن ،کارایو تراپی ، زایمان وی بک ،زایمان بی درد با گاز و بی حسی ، سزارین و زایمان در آب را به صورت تخصصی انجام میدهند.   @dr_leilanazari_gyn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *