hpv, آزمایش های پزشکی, چکاپ, سلامت جسم, سلامت جنسی

خرید واکسن گارداسیل در نیشابور

خرید واکسن گارداسیل در نیشابور

واکسن گارداسیل واکسنی است که از افراد در برابر عفونت با ویروس پاپیلومای انسانی (HPV) محافظت می کند. HPV یک ویروس بسیار رایج است که می تواند باعث زگیل تناسلی و انواع سرطان شود.

تزریق واکسن گارداسیل برای افراد ۹ تا ۴۵ ساله توصیه می شود و این واکسن در دو یا سه نوبت بسته به سن فرد تزریق می شود. شما می توانید برای تزریقات در منزل و انواع آزمایش و چکاپ کامل در منزل از تیم حرفه ای لیما طب کمک بگیرید. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با واکسن گارداسیل و خرید آن از نیشابور با ما همراه باشید.

عوارض تزریق واکسن گارداسیل چیست؟

واکسن گارداسیل چیست؟ واکسن گارداسیل بسیار موثر بوده و در صورت تزریق طبق دستور، می تواند تا ۹۰ درصد در برابر عفونت با سویه های HPV که باعث سرطان دهانه رحم، زگیل تناسلی و سرطان مقعد می شوند، محافظت کند.

این واکسن بسیار ایمن بوده و دارای عوارض جانبی معمولاً خفیف و گذرا است. این عوارض ممکن است شامل درد، قرمزی و تورم در محل تزریق باشد. واکسن گارداسیل راه مهمی برای پیشگیری از سرطان و سایر مشکلات سلامتی ناشی از HPV است.

چرا باید واکسن گارداسیل تزریق کنیم؟

چرا باید واکسن گارداسیل تزریق کنیم؟

دلایل زیادی برای تزریق واکسن گارداسیل وجود دارد در زیر به برخی از آن ها پرداخته ایم.

محافظت در برابر سرطان: واکسن گارداسیل می تواند از شما در برابر چندین نوع سرطان از جمله سرطان دهانه رحم، سرطان مقعد، سرطان واژن، سرطان فرج، سرطان آلت تناسلی و سرطان های سر و گردن محافظت کند.

محافظت در برابر زگیل تناسلی: واکسن گارداسیل می تواند از شما در برابر زگیل تناسلی محافظت کند. زگیل تناسلی زائده های پوستی هستند که می توانند در اندام تناسلی و مقعد ایجاد شوند. آن ها باعث خارش، درد و ناراحتی در این ناحیه می شوند.

کاهش خطر ابتلا به بیماری های مقاربتی: واکسن گارداسیل می تواند خطر ابتلا به برخی از بیماری های مقاربتی(STD)  از جمله کلامیدیا و سوزاک را کاهش دهد.

ایجاد ایمنی: هنگامی که افراد بیشتری در برابر HPV واکسینه می شوند، از افرادی که نمی توانند واکسینه شوند، مانند افراد دارای سیستم ایمنی ضعیف، محافظت می شود.

واکسن گارداسیل خارجی چیست؟

به طور کلی می توان گفت که واکسن گارداسیل در دو نوع موجود بوده که توسط انواع شرکت ها به تولید می رسند. در زیر به آن ها پرداخته ایم.

  • واکسن گارداسیل ۹، محافظت در برابر ۹ نوع HPV. این نوع از واکسن در بیشتر کشور های جهان یافت می شود.
  • واکسن گارداسیل ۴ محافظت در برابر ۹ نوع HPV.

واکسن گارداسیل از ابتلا به کدام بیماری ها جلوگیری می کند؟

واکسن گارداسیل از ابتلا به کدام بیماری ها جلوگیری می کند؟

واکسن گارداسیل می تواند از شما در برابر چندین نوع سرطان و زگیل تناسلی محافظت کند. سرطان دهانه رحم و سرطان مقعد از شایع ترین نوع سرطان هایی هستند که توسط HPV ایجاد می شود. همچنین سرطان واژن و سرطان فرج از دیگر سرطان ها هستند. سرطان آلت تناسلی نوعی سرطان است که در آلت تناسلی مردان ایجاد می شود.

سرطان های سر و گردن شامل سرطان های دهان، گلو و لوزه ها می شوند. زگیل تناسلی زائده های پوستی هستند که می توانند در اندام تناسلی و مقعد ایجاد شوند. آن ها می توانند باعث خارش، درد و ناراحتی شده و از طریق تماس جنسی منتقل شود.

چه کسانی نمی توانند واکسن گارداسیل دریافت کنند؟

افرادی که نباید واکسن گارداسیل را دریافت کنند افرادی هستند که به هر یک از اجزای واکسن آلرژی داشته و افرادی که سابقه واکنش آلرژیک شدید دارند. تزریق واکسن گارداسیل در دوران بارداری نیز توصیه نمی شود. بهتر است دریافت آن را به بعد از دوران بارداری منتقل کنید. افرادی که به بیماری های خفیف تا متوسط مبتلا هستند باید تا زمانی که حالشان بهتر شود، صبر کرده تا واکسن گارداسیل را دریافت کنند. افرادی که سیستم ایمنی ضعیف دارند، مانند افراد مبتلا به HIV، باید با پزشک خود در مورد اینکه آیا واکسن گارداسیل برای آن ها مناسب است یا خیر صحبت کنند.

خرید واکسن گارداسیل در نیشابور

خرید واکسن گارداسیل در نیشابور

واکسن های گارداسیل توسط انواع شرکت های داروسازی تولید و شما می توانید انواع این واکسن را از جمله وارداتی و یا ایرانی، در شهر نیشابور از داروخانه ها تهیه کرده و یا از لیما طب خریداری کنید. تیم حرفه ای لیما طب علاوه بر فروش این واکسن ها تزریق آن را به صورت حضوری و با کمترین هزینه تزریق واکسن گارداسیل برای شما انجام می دهد.

قیمت واکسن گارداسیل در نیشابور

قیمت واکسن گارداسیل در نیشابور بسته به شرکت تولید کننده متفاوت است. نوع واکسن اینکه چهار ظرفیتی باشد یا نه ظرفیتی و یا اینکه وارداتی باشد یا ایرانی همگی از عوامل تاثیر گذار در قیمت واکسن گارداسیل هستند. شما می توانید با خرید واکسن گارداسیل از مجموعه معتبر لیما طب آن را در انواع مراکز درمانی و درمانگاه ها تزریق کرده و یا با در ارتباط بودن با مجموعه لیماطب می توانید این واکسن را در منزل توسط تیم حرفه ای لیما طب دریافت کنید.

فرم درخواست خدمات

"*" indicates required fields

نام و نام‌ خانوادگی*

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *