hpv, آزمایش های پزشکی, چکاپ, سلامت جسم, سلامت جنسی

خرید واکسن گارداسیل در اهواز

خرید واکسن گارداسیل در اهواز

واکسن گارداسیل یکی از چندین نوع واکسن بوده که در دهه های اخیر جهت پیشگیری از ابتلا به انواع سرطان از جمله سرطان  دهانه رحم، سرطان مقعد و واژن مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.

تزریق این واکسن در چند دوز، به مبتلا شدن فرد به انواع بیماری ها از جمله HPV جلوگیری می کند. شما می توانید با کمک گرفتن از تیم حرفه ای لیما طب علاوه بر دریافت دوز های آن، آزمایش و چکاپ کامل در منزل را انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با واکسن گارداسیل با ما همراه باشید.

چرا باید واکسن گارداسیل تزریق کنیم؟

طبق تحقیقات و بررسی های سازمان غذا و دارو در آمریکا، تزریق واکسن گارداسیل در پیشگیری از مبتلا شدن به سرطان دهانه رحم چهارمین بیماری شایع در بین زنان و سرطان مقعد جلوگیری کرده و افراد می توانند در سنین ۹ تا ۴۵ سال دوز های مختلف این واکسن را دریافت کنند. البته که این واکسن زگیل های موجود را از بین نبرده و اما افرادی که دچار این بیماری شده اند نیز می توانند آن را تزریق کنند. بهتر است این واکسن را در سنین نوجوانی و قبل از شروع رابطه جنسی دریافت کنید. این واکسن در مردان تاثیر بیشتری گذاشته و از مبتلا شدن به انواع بیماری ها از جمله سرطان آلت تناسلی، سرطان مقعد، زگیل تناسلی و برخی ضایعات که سبب بروز سرطان می شوند، جلوگیری کند.

کدام افراد می توانند واکسن گارداسیل دریافت کنند؟

کدام افراد می توانند واکسن گارداسیل دریافت کنند؟

تمامی افراد واجد دریافت واکسن گارداسیل نیستند. برخی از افرادی که می توانند دوز های مختلف واکسن گارداسیل را دریافت کنند عبارتند از:

افراد مبتلا به زگیل تناسلی: اکثر افراد مبتلا به زگیل تناسلی از بیماری خود آگاه نبوده و علائمی در آن ها وجود ندارد. اما در هر صورت می توانند در صورت مبتلا بودن به این بیماری نی دوز های واکسن گارداسیل را دریافت کنند.

داشتن بیش از چند شریک جنسی: داشتن بیش از یک شریک جنسی احتمال ابتلا به مبتلا شدن به این ویروس را بالا می برد. پس بهتر است واکسن گارداسیل تزریق شود.

مبتلا بودن شریک جنسی به زگیل تناسلی: اگر شریک جنسی شما مشکوک و یا مبتلا به ویروس HPV  است، بهتر است واکسن گارداسیل را تزریق کنید.

افرادی که به دلیل شغل خود در معرض ویروس HPV هستند: اگر شغل شما به گونه ای است که در معرض ویروس HPV قرار دارید از تزریق واکسن گارداسیل چشم پوشی نکنید.

ارتباط داشتن با زنان و مردان همجنس خود: افرادی که با همجنس خود در ارتباط هستند باید واکسن گارداسیل را تریق کنند.

داشتن رابطه جنسی پر خطر: داشتن رابطه جنسی پر خطر شما را چند برابر بیشتر در معرض مبتلا شدن به ویروس پاپیلومای انسانی قرار می دهد. با تزریق واکسن گارداسیل از ابتلا به بیماری های شایع ویروس HPV پیشگیری خواهید کرد.

کدام افراد نمی توانند واکسن گارداسیل را دریافت کنند؟

افرادی که واجد دریافت واکسن گارداسیل نبوده و تزریق آن خطر زا و مشکل ساز خواهد بود عبارتند از :

  • تزریق واکسن گارداسیل برای افرادی که دچار حساسیت شدید به هر یک از اجرای واکسن گارداسیل شده اند توصیه نمی شود.
  • تزریق واکسن گارداسیل در دوران بارداری برای مادران توصیه نمی شود. بهتر است دریافت آن را به بعد از زایمان موکول کنند.
  • تزریق واکسن گارداسیل برای افرادی که به مخمر ها آلرژی شدیدی دارند نیز پیشنهاد نمی شود.

آیا با تزریق واکسن گارداسیل انجام تست پاپ اسمیر لازم است؟

آیا با تزریق واکسن گارداسیل انجام تست پاپ اسمیر لازم است؟

برخی از بانوان این تصور را دارند که با تزریق واکسن گارداسیل، نیازی به انجام تست های پاپ اسمیر نبوده و از انجام آن بعد از دریافت این واکسن سر باز می زنند. اما این تفکر کاملا اشتباه سبب بروز مشکلاتی می شود چرا که تزریق واکسن گارداسیل نمی تواند جایگزینی برای تست پاپ اسمیر باشد. تست پاپ اسمیر چیست؟ در طی فرایند انجام این تست، پزشک از سلول های دهانه رحم نمونه برداشته که وجود علائمی از سرطان را مشخص می کند. به همین دلیل پیشنهاد می شود بانوان بعد از ۲۵ سالگی و با داشتن رابطه جنسی با دریافت واکسن گارداسیل حتما به طور منظم آزمایش غربالگری دهانه رحم را انجام دهند.

بعد از تزریق واکسن گارداسیل چه زمانی به پزشک مراجعه کنیم؟

بعد از دریافت این واکسن اگر هر یک از علائم  زیر را داشتید بهتر است به پرشک مراجعه کنید.

  • داشتن اضطراب
  • داشتن مشکل تنفسی
  • از دست دادن هوشیاری
  • عرق سرد
  • افزایش ضربان قلب
  • وجود خس خس در سینه
  • احساس ضعف

خرید واکسن گارداسیل در اهواز

واکسن های گارداسیل توسط انواع شرکت های داروسازی به تولید می رسند و شما می توانید انواع این واکسن چه ایرانی و چه خارجی در انواع شهر های ایران از جمله اهواز خریداری کنید. همچنین می توانید با کمک گرفتن از پزشکان لیما طب خرید واکسن گارداسیل را از لیما طب انجام دهید. تیم حرفه ای لیما طب علاوه بر فروش این واکسن ها تزریق آن را به صورت حضوری و در منزل برای شما انجام می دهد.

قیمت واکسن گارداسیل در اهواز

قیمت واکسن گارداسیل دارای تعرفه مشخصی بوده اما بسته به شرکت تولید کننده کمی متفاوت است.  نوع واکسن اینکه چهار ظرفیتی باشد یا نه ظرفیتی و یا اینکه وارداتی باشد یا ایرانی همگی از عوامل تاثیر گذار در قیمت واکسن گارداسیل هستند. شما می توانید با خرید این واکسن از مجموعه معتبر لیما طب آن را در انواع مراکز درمانی و درمانگاه ها تزریق کرده و یا با در ارتباط بودن با مجموعه لیما طب می توانید این واکسن را در منزل توسط تیم حرفه ای لیما طب دریافت کنید.

فرم درخواست خدمات

"*" indicates required fields

نام و نام‌ خانوادگی*

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *