hpv, آزمایش های پزشکی, چکاپ, سلامت جنسی

خرید واکسن گارداسیل در سنندج

خرید واکسن گارداسیل در سنندج

واکسن گارداسیل ساخت شرکت آمریکایی برای پیشگیری از انواع سرطان ها از جمله سرطان دهانه رحم، سرطان واژن و زگیل تناسلی در این چند دهه اخیر مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته و تزریق آن در بسیاری از مناطق رایج شد.

این واکسن که در چند دوز تزریق می شود، از ابتلا به بیماری HPV جلوگیری کرده و افراد ۹ الی ۴۵ سال می توانند آن را دریافت کنند. شما می توانید انواع دوز های این واکسن را در خانه توسط تیم حرفه ای لیما طب دریافت کرده و همچنین از انواع آزمایش و چکاپ کامل در منزل و آزمایش و چکاپ دوران سالمندی بهره مند شوید.

واکسن گارداسیل چه کاربردی دارد؟

بعد از بررسی های متخصصین غذا و داروی آمریکا در رابطه با واکسن گارداسیل، دریافتند که تزریق این واکسن برای افراد ۹ الی ۲۶ سال برای پیشگیری از سرطان مقعد که بر اثر ویروس پاپیلومای انسانی بوجود می آید، در تیپ های ۶، ۱۱، ۱۶ و ۱۸ بسیار موثر است. اما توجه داشته باشید که واکسن گارداسیل، زگیل تناسلی و بیماری HPV را درمان نکرده و فقط جهت پیشگیری از ابتلا به آن تزریق می شود.

بهتر است تزریق واکسن گارداسیل را قبل از شروع فعالیت جنسی و در سنین نوجوانی آغاز کنید. تزریق واکسن گارداسیل برای مردان موثر تر بوده و می تواند از ابتلا به بیماری هایی مانند سرطان مقعد، سرطان آلت، زگیل تناسلی و برخی از ضایعات گوشتی اضافی جلوگیری کند.

تزریق واکسن گارداسیل به چه صورت است؟

تزریق واکسن گارداسیل به چه صورت است؟

 همانطور که گفته شد این واکسن در دوز ها و تعداد دفعات متفاوت برای افراد با توجه به وضعیت جسمانی تزریق شده و این واکسن در سه میزان ۰.۵ میلی لیتری به عضله در مدت زمان ۶ ماه تزریق می شود. بعد از دریافت اولین دوز پس از یک الی دو ماه دوز بعدی تزریق شده و سه ماه دیگر دوز دوم و دوز سوم بعد از ۴ ماه تزریق می شود. اثر واکسن گارداسیل پس از گذشت سه ماه ایجاد می شود. تزریق این واکسن را نمی توان جایگزین آزمایش پاپ اسمیر کرد و بهتر است بانوان بعد از ۲۵ سالگی و داشتن فعالیت جنسی تست پاپ اسمیر را انجام دهند.

آیا می توان واکسن گارداسیل را در دوران بارداری تزریق کرد؟

آیا تزریق واکسن گارداسیل در دوران بارداری کار درستی است؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت تزریق این واکسن در دوران بارداری پیشنهاد نمی شود و اگر بارداری شما در بین دوز های واکسن اتفاق افتاد، بهتر است تزریق دوز بعدی را به بعد از زایمان و دوران شیردهی موکول کنید.

عوارض جانبی تزریق واکسن گارداسیل

 بعد از مطالعات و تحقیقات مکرر بر روی بسیاری از انسان ها، متخصصین دریافتند که دریافت دوز های این واکسن هیچ عوارض جدی نداشته و عوارض آن فقط جانبی هستند. در زیر به برخی از عوارض جانبی واکسن گارداسیل پرداخته ایم.

 • قرمزی و تورم محل تزریق
 • تب
 • درد مفاصل و عضلات
 • سرگیجه و سردرد
 • حالت تهوع

عوارض شدید تزریق واکسن گارداسیل
عوارض شدید تزریق واکسن گارداسیل

در برخی از افراد پس از دریافت این واکسن عارضه های جانبی شدیدی دیده شده که در زیر به آن ها اشاره کرده ایم.

 • التهاب عصب بینایی
 • التهاب روده
 • ام اس در کودکان
 • هپاتیت خود ایمنی
 • ناباروی
 • کم خونی

انواع واکسن گارداسیل کدامند؟

واکسن گارداسیل توسط شرکت های مختلف در دو نوع ۴ ظرفیتی و ۹ ظرفیتی تولید و عرضه می گردد. نوع ۴ ظرفیتی آن تیپ های ۶، ۱۱، ۱۶ و ۱۸، نوع ۹ ظرفیتی این واکسن علاوه بر این تیپ ها، تیپ های ۳۱، ۳۳، ۴۵، ۵۲ و ۵۸ ویروس پاپیلومای انسانی را پوشش می دهند. واکسن سرواریکس دو ظرفیتی ساخت شرکت بریتانیایی تیپ های ۱۶ و ۱۸ را پوشش می دهد.

کدام افراد باید واکسن گارداسیل تزریق کنند؟

برخی از افراد به دلیل قرار گرفتن در برخی شرایط خاص توصیه می شود که حتما دوز های واکسن گارداسیل را دریافت کنند. این افراد عبارتند از:

 • افراد مبتلا به زگیل تناسلی
 • مبتلا بودن شریک جنسی به زگیل تناسلی
 • افرادی که به سبب شغل خود در معرض ویروس پاپیلومای انسانی هستند.
 • داشتن بیش از یک شریک جنسی
 • فعالیت های جنسی پر خطر

خرید واکسن گارداسیل در سنندج

خرید واکسن گارداسیل در سنندج

واکسن های گارداسیل توسط انواع شرکت های داروسازی به تولید می رسند و شما می توانید انواع این واکسن چه ایرانی و چه خارجی در انواع شهر های ایران از جمله سنندج خریداری کنید. همچنین می توانید با کمک گرفتن از پزشکان لیما طب این واکسن را از لیما طب خریداری کنید. تیم حرفه ای لیما طب علاوه بر فروش این واکسن ها تزریقات در منزل را برای شما انجام می دهند. 

قیمت واکسن گارداسیل در سنندج

قیمت واکسن گارداسیل دارای تعرفه مشخصی بوده اما بسته به شرکت تولید کننده کمی متفاوت است.  نوع واکسن اینکه چهار ظرفیتی باشد یا نه ظرفیتی و یا اینکه وارداتی باشد یا ایرانی همگی از عوامل تاثیر گذار در قیمت واکسن گارداسیل هستند. شما می توانید با خرید واکسن گارداسیل از مجموعه معتبر لیما طب آن را در انواع مراکز درمانی و درمانگاه ها تزریق کرده و یا با در ارتباط بودن با مجموعه لیما طب می توانید این واکسن را در سنندج و منزل توسط تیم حرفه ای لیما طب دریافت کنید.

فرم درخواست خدمات

"*" indicates required fields

نام و نام‌ خانوادگی*

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *