hpv, آزمایش های پزشکی, چکاپ, داخلی, عفونی

خرید واکسن گارداسیل در شیراز

خرید واکسن گارداسیل در شیراز

واکسن HPV قالبا در زمان  نوجوانی و جوانی و پیش از شروع  رابطه جنسی تزریق می‌شود. واکسن گارداسیل به راحتی می‌تواند از بروز انواع سرطان‌های دهانه رحم، واژن ، مقعد و حنجره و گلو در زنان، سرطان مقعد ، آلت تناسلی و حنجره و گلو در مردان جلوگیری کند. شما امروزه  به راحتی می‌توانید این واکسن را در منزل خود توسط مجموعه لیماطب دریافت و تزریق نمایید.

بیماری‌های بسیار زیادی وجود دارند که می‌توانند از طریق رابطه جنسی منتقل شوند. یکی از این عارضه های  خطرناک زگیل تناسلی است که در اثر ویروس HPV ایجاد می‌شود. این ویروس می‌تواند باعث بروز سرطان‌های بسیار خطرناکی در تمامی افراد شود. خوشبختانه برای پیشگیری از ابتلا به این ویروس واکسن‌هایی طراحی شده است که به نام واکسن گارداسیل (واکسن HPV) معروف شده است. با تزریق این واکسن شما میتوانید ایمنی رابطه جنسی  خود را تا حد بسیار زیادی بالا ببرد.

واکسن HPV چیست؟

واکسن گارداسیل به محافظت در برابر انواعی از ویروس اچ پی وی کمک می‌کند که باعث ایجاد سرطان در افراد می‌شود. این ویروس عمدتا از طریق رابطه جنسی منتقل می‌گردد و در برخی موارد  باعث بروز زگیل تناسلی می‌شود همچنین  سرطان‌هایی که می‌تواند در اثر ابتلا به این ویروس ایجاد شود شامل سرطان دهانه رحم، فرج و مقعد در زنان، سرطان مقعد و آلت تناسلی در مردان و همچنین سرطان در ناحیه گلو در هر دو آنها است. با تزریق واکسن زگیل تناسلی می‌توانید از آلودگی به این ویروس و بروز زائده ها  جلوگیری نمایید.

خرید واکسن گارداسیل در شیرازواکسن hpv چگونه از ما محافظت میکند ؟

واکسن اچ پی وی با تحریک کردن سیستم ایمنی بدن شما برای تولید آنتی بادی سلول های خاطره در مواجهه با ویروس hpv  که اگر یک فرد واکسینه شده با ویروس HPV تماس پیدا کند، آنتی بادی‌های موجود در خون او با ویروس مبارزه می‌کنند و از او در برابر عفونت محافظت می‌نمایند عمل میکند.

انواع واکسن گارداسیل

ویروس HPV خود شامل گروهی متشکل از بیش از  ۲۰۰ نوع  ویروس است که حدود ۴۰ مورد آن‌ها از طریق رابطه جنسی قابل منتقل شدن هستند . از این ۴۰ نوع حدودا ۱۲ نوع آن می‌تواند باعث بروز برخی سرطان‌ها در اندام های گفته شده در انسان شود. برای پیشگیری از این انواع پر خطر و انواعی که موجب بروز زیگیل تناسلی میشود  سه واکسن HPV ایمن و موثر وجود دارد که به شما معرفی میکنیم:

گارداسیل نه ظرفیتی Gardasil 9: این واکسن پراستفاده‌ترین نوع واکسن زگیل تناسلی است. واکسن گارداسیل  فرد را در برابر ۹ نمونه از ویروس‌های HPV که عامل بروز سرطان‌ از انواع پر خطر ویروس میشوند محافظت می‌کند. این واکسن می‌تواند از بسیاری از  سرطان‌های دهانه رحم که عامل آن ویروس اچ پی وی بوده جلوگیری کند.

گارداسیل چهار ظرفیتی Gardasil4 : این نمونه واکسن HPV نیز در بسیاری از کشورها از جمله ایران مورد استفاده قرار می‌گیرند و می‌توانند از برخی از گونه‌های خطرناک HPV پیشگیری کنند. این واکسن‌ها می‌توانند  از بیش از ۷۰ درصد سرطان‌های دهانه رحم که عامل آن ویروس اچ پی وی است پیشگیری کند. تزریق واکسن گارداسیل برای آقایان نیز می‌تواند از بروز سرطان‌های مانند سرطان آلت تناسلی، مقعد وگلو  پیشگیری کند.

چه افرادی باید واکسن زگیل تناسلی تزریق کنند؟

از آنجا که این ویروس  در اثر رابطه جنسی منتقل میشود و حتی کاندوم نیز از انتقال این ویروس جلوگیری نمیکند و بیماری‌های خطرناکی ایجاد میکند بهتر است که همه افراد در زمان مناسب ( ۹ سالگی تا ۲۶ سالگی ) واکسن اچ پی وی را تزریق کنند تا رابطه ایمنی داشته باشند. تزریق واکسن HPV در قدم اول برای پسران و دختران ۹ تا ۱۵ ساله توصیه می‌شود. همچنین افرادی که تا ۲۶ سالگی واکسن نزده‌اند بهتر است آن را دریافت کنند . برای افراد که در میانسالی نیز روابط جنسی جدیدی رابا فرد جدیدی تجربه میکنند تزریق واکسن می‌تواند بسیار موثر باشد. واکسن HPV به صورت دو دوز با فاصله ۴ تا ۶ ماهه برای پسران و دختران ۹ تا ۱۴ ساله تجویز می‌شود. این واکسن به صورت سه دوز (دوز دوم پس دو ماه و دوز سوم پس از ۶ ماه) به افراد ۱۵ تا ۲۶ ساله و افرادی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند تزریق می‌شود.

بهترین زمان برای تزریق واکسن HPV

بهترین تاثیر واکسن HPV بین ۹ تا ۲۶ سالگی و مخصوصا زیر ۱۵ سالگی میباشد . البته این واکسن را می‌توان تا مادامی که فعالیت جنسی  دارید تزریق کنید  اما بهتر است که پیش از شروع فعالیت جنسی واکسن  را تزریق کنید تا از خطرات احتمالی غیر قابل جلوگیری دور بمانید.

خرید واکسن گارداسیل در شیرازتزریق آمپول گارداسیل

تزریق واکسن گارداسیل در دوران بارداری توصیه نمی‌شود. زنانی که حامله هستند باید تزریق آن را تا اتمام  بارداری عقب بیندازند. ولی انجام تست بارداری نیز قبل از واکسیناسیون اچ پی وی نیاز نیست.

اگر دارای حساسیت به مخمرهای قارچی  هستید و  یا به دوز قبلی  آمپول گارداسیل واکنش آلرژیک داشته‌اید لازم است که پیش از تزریق با پزشک مشورت کنید دو همچنین اگر در زمان تزریق تب دارید، به پرستار یا پزشک تزریق کننده اطلاع دهید .

قیمت و خرید واکسن گارداسیل در شهر شیراز

در بسیاری از کشورها  از واکسن گارداسیل به عنوان بخشی از برنامه واکسیناسیون همگانی استفاده میشود  و به صورت رایگان توزیع میگردد . اما متاسفانه در کشور ما ایران هنوز چنین ساختاری وجود ندارد. خرید واکسن گارداسیل از مراکز معتبر توسط خود شما نیز امکان‌پذیر است همچنین مجموعه لیماطب میتواند واکسن های وارداتی گارداسیل ۴ظرفیتی و گارداسیل ۹ ظرفیتی را برای شما موجود کند در حال حضر ۳ نوع از واکسن گارداسیل خارجی و ایرانی وجود دارد که شما می‌توانید بین آن‌ها انتخاب کنید به مراتب  هزینه واکسن گارداسیل خارجی بالاتر از نمونه‌های ایرانی میباشد . در صورتی که خودتان از سراسر ایران واکسن را از ما خریداری کنید می‌توانید به یک مرکز درمانی مانند درمانگاه یا مرکز بهداشت  مراجعه کرده و واکسن را تزریق کنید . برای ثبت درخواست و اطلاع از قیمت واکسن HPV با ما تماس حاصل نمایید.

خرید واکسن گارداسیل در شیرازآیا تزریق واکسن HPV برای مردان اهمیت دارد؟

اگرچه تاثیرات خطرناک زگیل تناسلی در مردان کمتر از زنان و دختران  است؛ اما به این معنی نیست که مردان از عوارض خطرناک آلودگی به این ویروس مصون هستند و دچار سرطان های ناشی از آن نمیشوند این ویروس هولناک می‌تواند باعث ایجاد سرطان مقعد، آلت تناسلی و گلو در مردان و پسران شود بنابراین تزریق واکسن گارداسیل برای مردان نیز کاملا ضروری میباشد.

چه سنی مناسب برای تزریق واکسن گارداسیل است ؟

بهترین سن تزریق واکسن گارداسیل برای دختران و پسران بین سنین ۱۱ تا ۱۲ سالگی است. اما به طور کلی تزریق این واکسن بعد از ۹ سالگی نیز بلامانع است. نکته دارای اهمیت این است که تزریق واکسن پیش از شروع هر نوع تماس جنسی  انجام شود زیرا پاسخ به آمپول گارداسیل در سنین پایین تر از سنین بالاتر بهتر است.

راه های خرید اینترنتی واکسن گارداسیل در شیراز

اگر نمی‌دانید به چه صورت  باید واکسن گارداسیل را دریافت فرمایید ، لازّم است بامجموعه لیماطب تماس برقرار کنید و یا از طریق چت گفتینو در ارتباط باشید .لیماطب با ارسال پرستار به منزل شما ، تزریق واکسن گارداسیل را در شهر تهران و همچنین در کرج در شرایط کاملا بهداشتی انجام خواهد داد همچنین لیماطب میتواند واکسن را در شرایط استاندارد برای شما به سرتاسر ایران ارسال نماید .

فرم درخواست خدمات

"*" indicates required fields

نام و نام‌ خانوادگی*

author-avatar

دکتر لیلا نظری

خانم دکتر لیلا نظری رباطی جراح و متخصص زنان زایمان که از خوشنام ترین و خوش اخلاق ترین پزشکان تهران به حساب می آید سالهاست که در عرصه پزشکی میدرخشد دکتر نظری که جز انجمن پزشکان اروپا نیز هست انواع خدمات پزشکی شامل لابیاپلاستی، جراحی زیبایی و ترمیمی واژن ،کارایو تراپی ، زایمان وی بک ،زایمان بی درد با گاز و بی حسی ، سزارین و زایمان در آب را به صورت تخصصی انجام میدهند.   @dr_leilanazari_gyn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *