چکاپ

لیست آزمایش و چکاپ کامل برای کودکان

لیست آزمایش چکاپ کامل برای کودکان

لیست آزمایش های چکاب کامل کودکان :

با توجه به اینکه بسیاری از بیماری‌های مرتبط با کودکان بدون علامت هستند و از طرفی هم کودکان در ابراز داشتن بیماری  ناتوان هستند، والدین بایستی چکاب کودکان دلبند خود را تحت نظرات پزشک و در صورت نیاز به صورت دوره ای انجام دهند.

چکاپ در واقع مجموعه ای از انواع مختلفی از آزمایشات است که در آن با کمک نمونه گیری از خون، ادرار و مدفوع، فاکتورهای مختلفی از بدن مورد ارزیابی قرار می گیرند. برای اطلاعات بیشتر درمورد چکاپ میتوانید به صفحه ی در آزمایشات کامل چکاپ چه چیزهایی مشخص میشود؟ مراجعه کنید.

آزمایشگاه فوق تخصصی تهران طب به عنوان یکی از شناخته شده ترین مجموعه‌های خدمات پزشکی در ایران، امکان نمونه گیری و انجام آزمایش‌های مختلف در منزل را ایجاد کرده است.

اگر شما نیز تمایل دارید ازمایش چکاپ کودک دلبندتان در منزل خود انجام دهید، به راحتی می توانید به سایت آزمایشگاه آنلاین تهران طب مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام و تعیین زمان خونگیری و انجام آزمایش در منزل خود از طریق سایت اقدام نمایید و یا اینکه با شماره تلفن های ۰۲۱۴۴۴۴۳۱۴۸ و ۰۲۱۴۴۶۱۲۷۱۲تماس بگیرید.

نام آزمایش                                                                         هدف آزمایش
شمارش کامل سلول های خونیCBC
قند خون ناشتاFBS
چربی خونTG
بررسی چربی مضر بدنCholesterol
چربی خوب بدنHDL
چربی بد بدنLDL
آنزیم کبدیAST
آنزیم کبدیALT
آنزیم کبدی و استخوانیALK
تعیین زردی بدنBill Total & Direct
بررسی عملکرد کلیهUrea
بررسی عملکرد کلیهCreatinine
بررسی عملکرد کلیهNa
بررسی عملکرد کلیه و قلبK
بررسی سلامت استخوان هاCa
بررسی سلامت استخوان هاpH
بررسی سلامت استخوان هاMg
بررسی سلامت پوست و موZinc
بررسی شرایط التهابی بدنCRP
بررسی شرایط التهابی بدنESR
بررسی عملکرد تیروئید و هیپوفیزTSH
بررسی عملکرد تیروئیدFree T4
بررسی سلامت و عملکرد استخوان هاVitamin D
ارزیابی هموگلوبین خونFe
ارزیابی ذخیره آهن بدنTIBC
ارزیابی ذخیره آهن بدنFerritin
بررسی انگل در مدفوعS/E
آزمایش کامل ادرارUrine analysis

آزمایش و چکاب های کودکان در منزل یکی از بهترین راه هایی است شما می توانید از سلامت کودک خود آگاه باشید و در صورت داشتن مشکل سریعا آن را برطرف کنید همچنین ما در لیماطب به ارائه خدمات چکاب و آزمایش های حضوری و در منزل از کودکان و بزرگسالان می پردازیم تا شما عزیزان را با آسایش و در فضای راحت منزل خود همراهمی کنیم.

فرم درخواست خدمات

"*" indicates required fields

نام و نام‌ خانوادگی*

author-avatar

دکتر عبدالحسین ناصری

وی از اساتید برجسته دانشگاه علوم پزشکی ایران بوده و ده ها پروژه پژوهشی دانشگاهی در دانشگاه علوم پزشکی ایران با راهنمایی و نظارت ایشان صورت پذیرفته، دکتر ناصری از سال 1370 بعنوان هیئت علمی در دانشگاه مشغول به خدمت بوده و همچنین از سال 1373 تاکنون مدیریت آزمایشگاه بیمارستان های متعددی را عهده دار بودند، ایشان از سال 1396 تاکنون مدیرت آزمایشگاه بیمارستان های حضرت فاطمه (س) و شهید مطهری تهران را بر عهده دارند. از سری نگارش های دکتر میتوان به کتب "دقیق ترین روش تشخیص استافیلوکوکوس اورئوس" ، "بررسی چشمه ها و آب های گرم معدنی ایران" و ... اشاره کرد، لازم به ذکر است که نگارش "طرح جامع گردشگری سلامت کل کشور" نیز جز دستاورد های ایشان بوده است. Wikipedia.org isid.research.ac.ir irimc.org majlis.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *