hpv, آزمایش های پزشکی, چکاپ, سلامت جسم, سلامت جنسی, سلامت عمومی

خرید واکسن گارداسیل در خرم آباد

خرید واکسن گارداسیل در خرم آباد

تزریق واکسن گارداسیل امروزه بسیار رواج یافته و بهترین دارو برای پیشگیری از ویروس HPV است. با تزریق این واکسن دیگر نیازی به نگرانی های مربوط به بیماری های جنسی و انواع سرطان های رایج در بین بانوان نبوده و به راحتی می توان آن را کنترل کرد. واکسن گارداسیل در تمامی شهر های ایران موجود هستند و می توان آن را در انواع درمانگاه ها تزریق کرد.

شما می توانید این واکسن و یا تزریقات در منزل را توسط تیم حرفه ای لیما طب انجام داده و انواع آزمایش و چکاپ کامل در منزل را انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با واکسن گارداسیل و خرید آن در شهر مشهد با لیما طب همراه باشید.

چرا باید واکسن گارداسیل تزریق کنیم؟

واکسن گارداسیل به محافظت از افراد در برابر ویروس پاپیلومای انسانی (HPV) کمک می ‌کند. HPV یک ویروس شایع در بین مردم بوده که می ‌تواند منجر به مشکلات سلامتی مختلفی از جمله زگیل تناسلی، سرطان دهانه رحم، سرطان واژن، سرطان مقعد و سرطان گلو شود.

واکسن گارداسیل ۹ می ‌تواند از ۹۰% موارد سرطان دهانه رحم که توسط دو نوع HPV رایج ایجاد می‌ شود، پیشگیری کند. این واکسن همچنین می ‌تواند از ابتلا به سرطان واژن، سرطان مقعد، سرطان گلو و برخی از انواع زگیل تناسلی جلوگیری کند.  واکسن گارداسیل به طور گسترده مورد مطالعه قرار گرفته و ثابت شده است که ایمن و موثر است.

عوارض جانبی این واکسن معمولاً خفیف و کوتاه مدت بوده و ممکن است شامل درد، قرمزی یا تورم در محل تزریق باشد. با افزایش تعداد افراد واکسینه شده می توان این بیماری را کاهش داد پس تزریق واکسن گارداسیل موثر ترین راه برای پیشگیری از این بیماری است.

واکسن گارداسیل آمریکایی

واکسن گارداسیل آمریکایی

در حال حاضر دو نوع واکسن گارداسیل آمریکایی وجود دارد. واکسن گارداسیل ۹ و ۴ که هر دو واکسن برای محافظت از افراد در برابر ویروس پاپیلومای انسانی (HPV) که می تواند منجر به سرطان دهانه رحم، زگیل تناسلی و سایر مشکلات سلامتی شود، موثر هستند.

تفاوت واکسن گارداسیل ۹ و ۴

تفاوت بین این دو واکسن فقط در تیپ هایی است که پشتیبانی می کنند. در زیر به این تفاوت ها پرداخته ایم.

  • گارداسیل ۹ تیپ های  ۶، ۱۱، ۱۶، ۱۸، ۳۱، ۳۳، ۴۵، ۵۲ و ۵۸ را پوشش می دهد.
  • گارداسیل ۴ تیپ های ۱۶، ۱۸، ۶ و ۱۱ را پوشش می دهد.
  • گارداسیل ۹ و گارداسیل ۴ برای گروه های سنی متفاوتی مناسب هستند.
  • تعداد دوز های دریافتی واکسن گارداسیل ۹ و واکسن گارداسیل ۴ با یکدیگر متفاوت است.
  • هزینه واکسن گارداسیل ۹ ظرفیتی با ۴ ظرفیتی آن متفاوت است.

واکسن گارداسیل ایرانی

در حال حاضر دو نوع واکسن HPV در ایران موجود است. واکسن پاپیلو گارد که توسط شرکت سیناژن در ایران تولید می شود و مشابه گارداسیل ۴ است. به این معنی که از افراد در برابر چهار نوع HPV محافظت می کند و گارداسیل که این واکسن توسط شرکت مرک تولید می شود و مشابه گارداسیل ۹ است. به این معنی که از افراد در برابر ۹ نوع HPV محافظت می کند.

پاپیلو گارد به طور گسترده در ایران در دسترس است و در مراکز بهداشتی و درمانی دولتی و خصوصی ارائه می شود. گارداسیل به ندرت در ایران یافت می شود و معمولاً فقط در مطب های خصوصی موجود است. اما مجموعه لیما طب هر دو نوع مدل از این واکسن را موجود داشته و علاوه بر فروش آن ها می تواند تزریق واکسن را در محل مورد نظر شما انجام دهد.

شباهت ها و تفاوت های واکسن پاپیلوگارد و گارداسیل در چیست؟

شباهت ها و تفاوت های واکسن پاپیلوگارد و گارداسیل در چیست؟

در جدول زیر به طور کامل به شباهت ها و تفاوت های این دو واکسن پرداخته ایم. اگر شما هم تجربه تزریق هر یک از این دو واکسن را دارید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ویژگیپاپیلو گاردگارداسیل
تعداد تیپ های HPV که در برابر آنها محافظت می کند۱۶، ۱۸، ۶ و ۱۱۶، ۱۱، ۱۶، ۱۸، ۳۱، ۳۳، ۴۵، ۵۲ و ۵۸  
فاصله بین دوز ها۰، ۲ و ۶ ماه۰، ۲ و ۶ ماه
هزینهارزان ترگران تر
دسترسیبه طور گسترده در دسترسبه ندرت یافت می شود

خرید واکسن گارداسیل در خرم آباد

واکسن های گارداسیل توسط انواع شرکت های داروسازی تولید و شما می توانید انواع این واکسن را از جمله وارداتی و یا ایرانی، در شهر خرم آباد از داروخانه ها تهیه کرده و یا از لیما طب خریداری کنید. تیم حرفه ای لیما طب علاوه بر فروش این واکسن ها تزریق آن را به صورت حضوری و در منزل برای شما انجام می دهد.

قیمت واکسن گارداسیل در خرم آباد

قیمت واکسن گارداسیل در خرم آباد بسته به شرکت تولید کننده متفاوت است. نوع واکسن اینکه چهار ظرفیتی باشد یا نه ظرفیتی و یا اینکه وارداتی باشد یا ایرانی همگی از عوامل تاثیر گذار در قیمت واکسن گارداسیل هستند. شما می توانید با خرید واکسن گارداسیل از مجموعه معتبر لیما طب آن را در انواع مراکز درمانی و درمانگاه ها تزریق کرده و یا با در ارتباط بودن با مجموعه لیما طب می توانید این واکسن را در منزل توسط تیم حرفه ای لیما طب دریافت کنید.

فرم درخواست خدمات

"*" indicates required fields

نام و نام‌ خانوادگی*

author-avatar

دکتر لیلا نظری

خانم دکتر لیلا نظری رباطی جراح و متخصص زنان زایمان که از خوشنام ترین و خوش اخلاق ترین پزشکان تهران به حساب می آید سالهاست که در عرصه پزشکی میدرخشد دکتر نظری که جز انجمن پزشکان اروپا نیز هست انواع خدمات پزشکی شامل لابیاپلاستی، جراحی زیبایی و ترمیمی واژن ،کارایو تراپی ، زایمان وی بک ،زایمان بی درد با گاز و بی حسی ، سزارین و زایمان در آب را به صورت تخصصی انجام میدهند.   @dr_leilanazari_gyn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *