hpv, آزمایش های پزشکی, چکاپ, سلامت جسم, سلامت جنسی, سلامت عمومی

خرید واکسن گارداسیل در ارومیه

خرید واکسن گارداسیل در ارومیه

واکسن گارداسیل واکسنی برای محافظت از بدن در برابر ویروس HPV بوده که تمامی مردان و زنان جهت پیشگیری از ابتلا به این ویروس می توانند آن را تزریق کنند. این واکسن انواع مختلفی داشته که هر کدام تیپ های مختلفی از بیماری پاپیلومای انسانی را پوشش می دهند.

شما می توانید تزریق این واکسن و انواع تزریقات در منزل را توسط تیم حرفه ای لیما طب انجام دهید و از آن ها در گرفتن آزمایش و چکاپ کامل در منزل و یا محل کار خود کمک بگیرید. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید واکسن گارداسیل در شهر ارومیه و قیمت آن با لیما طب همراه باشید.

انواع بیماری های HPV کدامند؟

ویروس HPV می تواند منجر به بیماری های خطر و هولناک در مردان و به خصوص زنان شود که تا به الان ۱۰۰ مورد از آن ها شناسایی شده اند. ۴۰ نوع از این ویروس ها می توانند بسیار خطرناک و سرطان زا باشند که در زیر به بیماری های HPV پرداخته ایم.

 • سرطان دهانه رحم
 • سرطان واژن
 • سرطان فرج
 • سرطان آلت تناسلی
 • سرطان مقعد
 • سرطان دهان
 • سرطان گلو
 • سرطان حنجره
 • سرطان لوزه
 • زگیل تناسلی

چگونه متوجه HPV در بدن شویم؟

چگونه متوجه HPV در بدن شویم؟

بیماری ها و سرطان های ناشی از ویروس HPV دارای دو نوع خوش خیم و بدخیم هستند که در مراحل اولیه باید از این موضوع با استفاده از آزمایش پاپ اسمیر و انواع غربالگری های متعدد آگاه شده و سپس به درمان آن پرداخت. اگر بیماری شما از نوع خوش خیم باشد احتمالا فقط وجود یک سری توده های گوشتی کلم مانند را در قسمت های مختلف خود مشاهده خواهید کرد. اما به طور کلی این بیماری در بدن می تواند علائم مختلفی از جمله موارد زیر داشته باشد.

 • خارش، سوزش، حساسیت در اطراف واژن
 • ایجاد شدن زائده های گوشتی و سفت در اطراف واژن و مقعد
 • رابطه جنسی دردناک
 • خونریزی هنگام رابطه
 • تغییر رنگ ناحیه تناسلی

انواع واکسن گارداسیل کدامند؟

واکسن گارداسیل توسط شرکت های مختلف تولید و به بازار عرضه می شود. هر کدام از این واکسن ها با توجه به ترکیباتی که دارند می توانند تیپ های مختلف HPV را پوشش دهند. که به تبع هر چقدر پوشش بیشتری ارائه دهد شرکت سازنده آن معتبر تر و قیمت آن بالا تر خواهد بود.

اما به طور کلی دو نوع واکسن گارداسیل و یک مدل از واکسن گارداسیل ایرانی که پاپیلوگارد نامیده می شود موجود بوده که در زیر به آن ها پرداخته ایم. توجه داشته باشید که تزریق واکسن گارداسیل در دوران بارداری توصیه نمی شود و بهتر است آن را به بعد از زایمان موکول کنید.

واکسن پاپیلوگارد

واکسن پاپیلوگارد، یک واکسن ایرانی برای پیشگیری از ابتلا به بیماری HPV است که همانند نوع ۴ واکسن گارداسیل عمل می کند. با این تفاوت که توسط شرکت های ایرانی تحت لیسانس کشور های خارجی، تولید می شود و از ۴ مدل بیماری جلوگیری می کند.

نوع ۴ واکسن گارداسیل

نوع ۴ واکسن گارداسیل از انسان در برابر ۴ مدل مختلف از سویه های بیماری پاپیلومای انسانی محافظت کرده که عامل اصلی سرطان دهانه رحم در بانوان است. این تیپ ها عبارتند از: ۶ ، ۱۱، ۱۶ و ۱۸

نوع ۹ واکسن گارداسیل

نوع ۹ واکسن گارداسیل همانند نوع ۴ آن بوده با این تفاوت که تیپ های بیشتری از بیماری را پوشش می دهد. این تیپ ها عبارتند از: ۶، ۱۱، ۱۶، ۱۸، ۳۱، ۳۳، ۴۵، ۵۲ و ۵۸

آیا بعد از ابتلا به بیماری HPV می توان واکسن گارداسیل تزریق کرد؟

واکسن گارداسیل (Gardasil) چیست؟ افرادی که دارای شریک جنسی متعدد هستند و یا به هر دلیل دیگری در معرض ابتلا به این بیماری هستند بهتر است واکسن گارداسیل را تزریق کنند اما اگر مبتلا به این بیماری باشند باز هم می توانند دوز های واکسن گارداسیل را دریافت کنند؟ توجه داشته باشید که اگر ابتلا به این بیماری هستید می توانید دوز های واکسن را با مشورت پزشک خود دریافت کنید اما هیچ واکسنی نمی تواند بیماری شما را درمان کند و برای درمان باید راه های درمانی دیگری را پیش بگیرید.

خرید واکسن گارداسیل در ارومیه

واکسن های گارداسیل توسط انواع شرکت های داروسازی تولید و شما می توانید انواع این واکسن را از جمله وارداتی و یا ایرانی، در ارومیه از داروخانه ها تهیه کرده و یا از لیما طب خریداری کنید. تیم حرفه ای لیما طب علاوه بر فروش این واکسن ها تزریق آن را به صورت حضوری و در منزل برای شما انجام می دهد.

قیمت واکسن گارداسیل در ارومیه

قیمت واکسن گارداسیل در ارومیه بسته به شرکت تولید کننده متفاوت است. نوع واکسن اینکه چهار ظرفیتی باشد یا نه ظرفیتی و یا اینکه وارداتی باشد یا ایرانی همگی از عوامل تاثیر گذار در قیمت واکسن گارداسیل هستند. شما می توانید با خرید  واکسن گارداسیل از مجموعه معتبر لیما طب آن را در انواع مراکز درمانی و درمانگاه ها تزریق کرده و یا با در ارتباط بودن با مجموعه لیما طب می توانید این واکسن را در منزل توسط تیم حرفه ای لیما طب دریافت کنید.

فرم درخواست خدمات

"*" indicates required fields

نام و نام‌ خانوادگی*

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *