hpv, آزمایش های پزشکی, چکاپ, سلامت جسم, سلامت جنسی, سلامت عمومی

واکسن گارداسیل در تهران

واکسن گارداسیل در تهران

واکسن گارداسیل دارویی موثر برای پیشگیری از ابتلا به ویروسی به نام HPV بوده که بیماری های بسیاری را برای فرد مبتلا به خصوص بانوان به همراه دارد و این بیماری های خطرناک انواع سرطان ها از جمله سرطان دهانه رحم، سرطان مقعد، سرطان دهان و گلو هستند و در برخی موارد افراد مبتلا به زگیل تناسلی می شوند.

بهترین روش برای در امان ماندن از این بیماری های هولناک، تزریق واکسن گارداسیل است. شما می توانید این واکسن و یا تزریقات در منزل را توسط تیم حرفه ای لیما طب انجام داده و انواع آزمایش و چکاپ کامل در منزل را انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با واکسن گارداسیل و خرید آن در شهر مشهد با لیما طب همراه باشید.

انواع واکسن گارداسیل موجود در تهران

واکسن گارداسیل (Gardasil) چیست؟ واکسن گارداسیل در انواع مختلفی توسط شرکت های گوناگون تولید و به بازار عرضه می شوند. واکسن گارداسیل دو نوع ایرانی و آمریکایی داشته که این دو واکسن با یکدیگر تفاوت هایی دارند اما هدف هر دو پیشگیری از ابتلا به بیماری HPV یا پاپیلومای انسانی است. در زیر به توضیحات کامل این دو واکسن و انواع آن ها پرداخته ایم.

واکسن آمریکایی: واکسن آمریکایی دارویی موثر برای جلوگیری از ابتلا به بیماری پاپیلومای انسانی بوده که در دو مدل نوع ۴ و نوع ۹ تولید می شوند.

نوع ۴ واکسن گارداسیل: نوع ۴ واکسن گارداسیل از انسان در برابر ۴ مدل مختلف از سویه های بیماری پاپیلومای انسانی محافظت کرده که عامل اصلی سرطان دهانه رحم در بانوان است. این تیپ ها عبارتند از: ۶ ، ۱۱، ۱۶ و ۱۸

نوع ۹ واکسن گارداسیل: نوع ۹ واکسن گارداسیل همانند نوع ۴ آن بوده با این تفاوت که تیپ های بیشتری از بیماری را پوشش می دهد. این تیپ ها عبارتند از: ۶، ۱۱، ۱۶، ۱۸، ۳۱، ۳۳، ۴۵، ۵۲ و ۵۸

واکسن پاپیلوگارد:

واکسن پاپیلوگارد Papilloguard چیست؟ واکسن پاپیلوگارد، یک داروی ایرانی برای پیشگیری از ابتلا به بیماری HPV است که همانند نوع ۴ واکسن گارداسیل عمل می کند. با این تفاوت که توسط شرکت های ایرانی تحت لیسانس کشور های خارجی، تولید می شود و از ۴ مدل بیماری جلوگیری می کند.

چه کسانی باید واکسن گارداسیل تزریق کنند؟چه کسانی باید واکسن گارداسیل تزریق کنند؟

چه کسانی باید واکسن HPV را دریافت کنند؟ تمامی افراد بهتر است این واکسن را تزریق کنند اما افرادی که در اولویت برای تزریق واکسن گارداسیل قرار می گیرند و باید آن را دریافت کنند عبارتند از:

 • افرادی که شریک مبتلا به HPV دارند.
 • افرادی که با همجنس خود در ارتباط هستند.
 • افرادی که دارای شرکای جنسی متعدد هستند.
 • افرادی که به دلیل شغل خود در معرض ابتلا به بیماری پاپیلومای انسانی هستند.
 • افرادی که دارای رفتار های جنسی پرخطر هستند.

چه کسانی نباید واکسن گارداسیل را تزریق کنند؟

در این بین افرادی هستند که نباید واکسن گارداسیل را دریافت کنند این افراد عبارتند از:

 • کسانی که به اجزا و ترکیبات موجود در واکسن گارداسیل حساسیت شدیدی نشان داده اند نباید دوز دوم واکسن را تزریق کنند.
 • افرادی که به واکسن گارداسیل آلرژی شدیدی دارند.
 • تزریق واکسن گارداسیل در دوران بارداری پیشنهاد نمی شود و بهتر است آن را به بعد از زایمان موکول کنید.
 • اگر دچار بیماری HPV هستید، بهتر است برای تزریق واکسن گارداسیل ابتدا با پزشک خود مشورت کنید.

عوارض جانبی تزریق واکسن گارداسیل

عوارض جانبی تزریق واکسن گارداسیل

تزریق واکسن گارداسیل عوارض جدی برای فرد نداشته و ممکن است فقط در طی چند روز شاهد عوارض جانبی این واکسن بعد از تزریق باشد. در زیر به عوارض جانبی تزریق واکسن گارداسیل پرداخته ایم.

 • تورم و قرمزی در محل تزریق
 • تب و سرگیجه
 • سردرد
 • حالت تهوع
 • غش
 • خستگی و بی حالی

خرید واکسن گارداسیل در تهران

واکسن های گارداسیل توسط انواع شرکت های داروسازی تولید و شما می توانید انواع این واکسن را از جمله وارداتی و یا ایرانی، در شهر تهران از داروخانه ها تهیه کرده و یا از لیما طب خریداری کنید. تیم حرفه ای لیما طب علاوه بر فروش این واکسن ها تزریق آن را به صورت حضوری و در منزل برای شما انجام می دهد.

قیمت واکسن گارداسیل در تهران

قیمت واکسن گارداسیل در تهران بسته به شرکت تولید کننده متفاوت است. نوع واکسن اینکه چهار ظرفیتی باشد یا نه ظرفیتی و یا اینکه وارداتی باشد یا ایرانی همگی از عوامل تاثیر گذار در قیمت واکسن گارداسیل هستند. شما می توانید با خرید واکسن گارداسیل از مجموعه معتبر لیما طب آن را در انواع مراکز درمانی و درمانگاه ها تزریق کرده و یا با در ارتباط بودن با مجموعه لیما طب می توانید این واکسن را در منزل توسط تیم حرفه ای لیما طب دریافت کنید.

فرم درخواست خدمات

"*" indicates required fields

نام و نام‌ خانوادگی*

author-avatar

دکتر لیلا نظری

خانم دکتر لیلا نظری رباطی جراح و متخصص زنان زایمان که از خوشنام ترین و خوش اخلاق ترین پزشکان تهران به حساب می آید سالهاست که در عرصه پزشکی میدرخشد دکتر نظری که جز انجمن پزشکان اروپا نیز هست انواع خدمات پزشکی شامل لابیاپلاستی، جراحی زیبایی و ترمیمی واژن ،کارایو تراپی ، زایمان وی بک ،زایمان بی درد با گاز و بی حسی ، سزارین و زایمان در آب را به صورت تخصصی انجام میدهند.   @dr_leilanazari_gyn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *