hpv, آزمایش های پزشکی, سلامت جنسی

خرید واکسن گارداسیل در اراک

خرید واکسن گارداسیل در اراک

واکسن گارداسیل یک نوع دارو برای پیشگیری از ابتلا به بیماری ‌HPV است. این واکسن دارای سه نوع مختلف برای برای پیشگیری از نوع‌ ها و سویه های مختلف HPV بوده که عمدتاً باعث ایجاد سرطان های بدخیم و غیر بدخیم می شوند. واکسن گارداسیل می‌ تواند در جلوگیری از ابتلا به این بیماری‌ها و عفونت‌ های جنسی کمک کرده و بهتر است تزریق آن در سنین نوجوانی صورت گیرد.

این واکسن که به نام پاپیلومای انسانی نیز شناخته می شود چند دوز مختلف داشته که در فواصل زمانی مشخص تزریق می شوند. برای تزریقات در منزل و یا انجام آزمایش و چکاپ کامل در منزل می توانید از تیم حرفه ای لیماطب کمک بگیرید. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با این واکسن با ما همراه باشید.

تزریق واکسن گارداسیل چه مزایایی به همراه دارد؟

واکسن گارداسیل (Gardasil) چیست؟ و چه مزایایی دارد؟ تزریق واکسن گارداسیل برای جلوگیری از ابتلا به ویروس پاپیلومای انسانی (HPV)، موثر بوده و تزریق آن مزایای بسیاری دارد. برخی از این مزایا عبارتند از:

  • واکسن گارداسیل می‌ تواند از ابتلا به عفونت‌ های تناسلی از جمله سرطان های بدخیم مانند سرطان دهانه رحم و سایر سرطان ها جلوگیری کند.
  • تزریق واکسن گارداسیل در دوره جوانی و نوجوانی، زمانی که سیستم ایمنی قادر به مبارزه با HPV است، می‌ تواند تاثیر بیشتری داشته باشد.ب
  • تزریق واکسن گارداسیل هیچگونه عوارض جدی نداشته و ایمن است.

انواع واکسن گارداسیل کدامند؟

انواع واکسن گارداسیل کدامند؟

تاکنون دو نوع واکسن گارداسیل برای پیشگیری از عفونت‌ های HPV (ویروس پاپیلومای انسانی) تولید شده اند. در زیر به آن ها اشاره کرده ایم.

واکسن گارداسیل ۴ یا(Gardasil 4):این واکسن حاوی ترکیباتی برای مقابله با نوع‌ های ۶ ، ۱۱ ، ۱۶ و ۱۸ از HPV بوده و قابل تزریق برای افراد با سنین ۹ تا ۴۵ سال است.

واکسن گارداسیل ۹ یا(Gardasil 9): حاوی ترکیباتی برای مقابله با تیپ های مختلف ویروس از جمله ۶ ، ۱۱ ، ۱۶ ، ۱۸ ، ۳۱ ، ۳۳ ، ۴۵ ، ۵۲ و ۵۸ از HPVبیماری است. این واکسن تا ۹ نوع متفاوت از HPV را پوشش که هر دو نوع واکسن گارداسیل توسط سازمان‌های بهداشت جهانی و اداره غذا و داروی آمریکا (FDA) مورد تأیید قرار گرفته ‌و به عنوان راه حل‌ های ایمن و موثر برای پیشگیری از بیماری‌ پاپیلومای انسانی شناخته شده اند.

انواع بیماری های HPV یا پاپیلومای انسانی

ویروس پاپیلومای انسانی می تواند به بیماری‌ های حولناک جنسی و سایر بیماری ‌های خطرناک، اعم از زگیل تناسلی و سرطان، منجر شود. برخی از انواع بیماری‌ ها و سرطان‌ های مرتبط با این بیماری عبارتند از:

سرطان دهانه رحم: سرطان دهانه رحم چیست؟ این بیماری یکی از بیماری های شایع در بین بانوان بوده که می تواند بسیار خطرناک باشد

سرطان‌ دهان و گلو: این بیماری ممکن است باعث بروز سرطان در دهان و گلو شود

سرطان آلت تناسلی: سرطان آلت تناسلی در مردان نیز یکی از سویه های بیماری HPV است.

تزریق واکسن گارداسیل در منزل

برای تزریق واکسن گارداسیل در منزل و یا محل کار خود می توانید از تیم حرفه ای لیماطب کمک گرفته و از خدمات آن بهره مند شوید. این واکسن توسط پرستاران و افراد حرفه ای مجموعه لیما طب به صورت زیر پوستی برای شما تزریق می شود. تزریق واکسن گارداسیل در دوران بارداری پیشنهاد نمی شود و بهتر است تزریق آن را به بعد از بارداری و دوران شیردهی موکول کنید.

این واکسن هیچگونه عوارض جدی نداشته و فقط در برخی موارد می تواند منجر به تب، حالت تهوع و سرگیجه، احساس درد و سوزش در محل تزریق به مدت خیلی کم شود. اگر هرگونه آلرژی و یا حساسیت به ترکیبات موجود در این واکسن داشتید بهتر است دوز های دیگر آن را دریافت نکرده و با پزشک خود مشورت کنید.

قیمت واکسن گارداسیل در اراک

قیمت واکسن گارداسیل در اراک

قیمت واکسن گارداسیل در کرمان بسته به شرکت تولید کننده متفاوت است. نوع واکسن اینکه چهار ظرفیتی باشد یا نه ظرفیتی و یا اینکه وارداتی باشد یا ایرانی همگی از عوامل تاثیر گذار در قیمت واکسن گارداسیل هستند. شما می توانید با خرید واکسن گارداسیل از مجموعه معتبر لیما طب آن را در انواع مراکز درمانی و درمانگاه ها تزریق کرده و یا با در ارتباط بودن با مجموعه لیماطب می توانید این واکسن را در منزل توسط تیم حرفه ای لیما طب دریافت کنید.

خرید واکسن گارداسیل در کرمان

واکسن های گارداسیل توسط انواع شرکت های داروسازی تولید و شما می توانید انواع این واکسن را از جمله وارداتی و یا ایرانی، در شهر اراک از داروخانه ها تهیه کرده و یا از لیما طب خریداری کنید. تیم حرفه ای لیماطب علاوه بر فروش این واکسن ها تزریق آن را به صورت حضوری و در منزل برای شما انجام می دهد.

فرم درخواست خدمات

"*" indicates required fields

نام و نام‌ خانوادگی*

author-avatar

دکتر لیلا نظری

خانم دکتر لیلا نظری رباطی جراح و متخصص زنان زایمان که از خوشنام ترین و خوش اخلاق ترین پزشکان تهران به حساب می آید سالهاست که در عرصه پزشکی میدرخشد دکتر نظری که جز انجمن پزشکان اروپا نیز هست انواع خدمات پزشکی شامل لابیاپلاستی، جراحی زیبایی و ترمیمی واژن ،کارایو تراپی ، زایمان وی بک ،زایمان بی درد با گاز و بی حسی ، سزارین و زایمان در آب را به صورت تخصصی انجام میدهند.   @dr_leilanazari_gyn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *