hpv, آزمایش های پزشکی, سلامت جسم, سلامت جنسی, سلامت عمومی

خرید واکسن گارداسیل در آبادان

خرید واکسن گارداسیل در آبادان

واکسن گارداسیل دارویی برای درمان بیماری به نام HPV یا همان پاپیلومای انسانی بوده که سبب بوجود آمدن انواع سرطان ها و زگیل تناسلی است. این واکسن را علاوه بر اینکه می توان در تمام درمانگاه ها و داروخانه ها پیدا کرد می توان انواع آن را به صورت آنلاین از لیماطب تهیه کرد.

در این مقاله می خواهیم به نقد و بررسی واکسن گارداسیل و نحوه خرید آن از شهر آبادان را توضیح دهیم. شما می توانید با کمک گرفتن از تیم حرفه ای لیما طب انواع واکسن گارداسیل را خریداری کرده و آزمایش و چکاپ کامل در منزل و تزریقات در منزل را انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر در این باره با لیما طب همراه باشید.

واکسن گارداسیل چیست؟

واکسن گارداسیل (Gardasil) چیست؟ واکسن گارداسیل نوعی واکسن برای پیشگیری از ابتلا به بیمار به نام HPV یا پاپیلومای انسانی است که این بیماری عامل بسیاری از سرطان ها از جمله سرطان دهانه رحم، سرطان واژن، سرطان مقعد، گلو و حنجره و بیماری زگیل تناسلی است. واکسن گارداسیل دارای انواع گوناگونی از برند های شرکت سازنده و انواع ظرفیت ها بوده که عملکرد هر یک متفاوت است و تیپ های مشخصی از این بیماری را در بر می گیرند.

انواع واکسن گارداسیل کدامند؟

تزریق واکسن گارداسیل برای زنان و تزریق واکسن گارداسیل برای مردان می تواند از ابتلا به انواع بیماری های HPV جلوگیری کند. همانطور که گفته شد واکسن های گارداسیل از نظر ظرفیت و شرکت سازنده با یکدیگر متفاوت بوده و هر واکسن با هر ظرفیت از ابتلا به بیماری های خاصی پیشگیری می کند. در زیر به انواع واکسن های گارداسیل پرداخته ایم.

نوع ۴ ظرفیتی واکسن گارداسیل: تیپ های ۶، ۱۱، ۱۶ و ۱۸ را پوشش می دهد.

نوع ۹ ظرفیتی واکسن گارداسیل: تیپ های ۳۱، ۳۳، ۴۵، ۵۲ و ۵۸ ویروس پاپیلومای انسانی را پوشش می دهد.

واکسن سرواریکس ۲ ظرفیتی: تیپ های ۱۶ و ۱۸ را پوشش می دهد.

تفاوت واکسن گارداسیل 9 ظرفیتی با 4 ظرفیتی چیست؟

تفاوت واکسن گارداسیل ۹ ظرفیتی با ۴ ظرفیتی چیست؟

واکسن گارداسیل ۹ ظرفیتی و ۴ ظرفیتی هر دو برای جلوگیری از ابتلا به بیماری پاپیلومای انسانی تولید شده اند و تفاوت آن ها در پوشش تیپ های مشخصی از این بیماری است. واکسن گارداسیل ۹ ظرفیتی تعداد تیپ های بیشتری نسبت به چهار ظرفیتی و ۲ ظرفیتی پوشش داده و به همین سبب عملکرد بهتری نیز نسبت به واکسن های دیگر دارد.

تفاوت واکسن گارداسیل ایرانی و خارجی در چیست؟

تفاوت واکسن گارداسیل ایرانی و خارجی در کیفیت و مواد سازنده آن ها است که به سبب شرایط خاص مانند در دسترس نبودن ترکیبات لازم، کیفیت واکسن ایرانی از واکسن گارداسیل خارجی پایین تر است. واکسن ایرانی امکان دارد که تیپ های محدود تر و کمتری از این بیماری را پوشش داده این در حالی است که واکسن خارجی تمامی تیپ های ۶، ۱۱، ۱۶ و ۱۸ بیماری HPV را پوشش داده و همواره در حال پیشرفت بوده و ممکن است که در آینده تیپ های بیشتری را پوشش دهد.

واکسن های خارجی تولید شده دارای مدرک های معتبر بین المللی بوده اما واکسن های ایرانی تحت لیسانس شرکت های خارجی این واکسن ها را تولید می کنند. به واکسن های تولید شده خارجی گارداسیل و به واکسن های تولید شده در ایران پاپیلو گارد می گویند. در هر صورت هر دو این واکسن ها برای پیشگیری از بیماری پاپیلومای انسانی موثر بوده و می توانید انواع آن را از سایت معتبر لیما طب تهیه کنید.

افراد فاقد شرایط برای دریافت واکسن گارداسیل

تمامی افراد نمی توانند واکسن گارداسیل را دریافت کنند از جمله این افراد کسانی هستند که آلرژی شدیدی به مخمر ها داشته و یا به هر یک از اجزای تشکیل دهنده واکسن گارداسیل حساسیت نشان داده اند، نمی توانند دوز های این واکسن را دریافت کنند. همچنین تزریق واکسن گارداسیل در دوران بارداری توصیه نمی شود.

چه کسانی باید واکسن گارداسیل را تزریق کنند؟

چه کسانی باید واکسن گارداسیل را تزریق کنند؟

تزریق واکسن گارداسیل برای افراد زیر توصیه می شود و بهتر است تمامی دوز های آن را در زمان های مشخص دریافت کنند.

  • اکثر افراد مبتلا به زگیل تناسلی از بیماری خود آگاه نبوده و علائمی در آن ها وجود ندارد. اما در هر صورت می توانند در صورت مبتلا بودن به این بیماری دوز های آن را دریافت کنند.
  • داشتن بیش از یک شریک جنسی احتمال ابتلا به این ویروس را بالا می برد. پس بهتر است واکسن گارداسیل تزریق شود.
  • اگر شریک جنسی شما مشکوک و یا مبتلا به ویروس HPV است، بهتر است واکسن گارداسیل را تزریق کنید.
  • اگر شغل شما به گونه ای است که در معرض ویروس HPV قرار دارید از تزریق واکسن گارداسیل چشم پوشی نکنید.
  • افرادی که با همجنس خود در ارتباط هستند باید دوز های واکسن گارداسیل را تزریق کنند.
  • داشتن رابطه جنسی پر خطر شما را چند برابر بیشتر در معرض مبتلا شدن به ویروس پاپیلومای انسانی قرار می دهد. با تزریق واکسن گارداسیل از ابتلا به بیماری های شایع ویروس HPV پیشگیری خواهید کرد.

خرید واکسن گارداسیل در آبادان

واکسن های گارداسیل توسط انواع شرکت های داروسازی تولید و شما می توانید انواع این واکسن را از جمله وارداتی و یا ایرانی، در شهر آبادان از داروخانه ها تهیه کرده و یا از لیما طب خریداری کنید. تیم حرفه ای لیما طب علاوه بر فروش واکسن گارداسیل، تزریق آن را به صورت حضوری و در منزل برای شما انجام می دهد.

قیمت واکسن گارداسیل در آبادان

قیمت واکسن گارداسیل در آبادان بسته به شرکت تولید کننده متفاوت است. نوع واکسن اینکه چهار ظرفیتی باشد یا نه ظرفیتی و یا اینکه وارداتی باشد یا ایرانی همگی از عوامل تاثیر گذار در قیمت واکسن گارداسیل هستند. شما می توانید با خرید واکسن گارداسیل از مجموعه معتبر لیما طب آن را در انواع مراکز درمانی و درمانگاه ها تزریق کرده و یا با در ارتباط بودن با مجموعه لیماطب می توانید این واکسن را در منزل توسط تیم حرفه ای لیما طب دریافت کنید.

فرم درخواست خدمات

"*" indicates required fields

نام و نام‌ خانوادگی*

author-avatar

دکتر لیلا نظری

خانم دکتر لیلا نظری رباطی جراح و متخصص زنان زایمان که از خوشنام ترین و خوش اخلاق ترین پزشکان تهران به حساب می آید سالهاست که در عرصه پزشکی میدرخشد دکتر نظری که جز انجمن پزشکان اروپا نیز هست انواع خدمات پزشکی شامل لابیاپلاستی، جراحی زیبایی و ترمیمی واژن ،کارایو تراپی ، زایمان وی بک ،زایمان بی درد با گاز و بی حسی ، سزارین و زایمان در آب را به صورت تخصصی انجام میدهند.   @dr_leilanazari_gyn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *